Відбулося чергове засідання Вченої ради Харківського національного університету внутрішніх справ. Розглядалися питання взаємодії університету зі структурними та територіальними підрозділами Національної поліції України, підбито підсумки проведення первинної професійної підготовки поліцейських у 2020 році, проаналізовано роботу спеціалізованих учених рад університету із захисту дисертаційних досліджень за минулий рік, підбито підсумки діяльності загальної бібліотеки щодо розвитку електронних ресурсів і сервісів та функціонування репозитарію університету, розглянуто питання використання квест-технологій в освітньому процесі та намічено шляхи покращення цієї роботи, внесено зміни до Місії та стратегії розвитку Харківського національного університету внутрішніх справ, проаналізовано стан проведення профорієнтаційної роботи, внесено доповнення до Плану видання університетом навчальної і навчально-методичної літератури у 2021 році та ін.

У заході взяли участь перший проректор університету полковник поліції Дмитро Швець, академік Національної академії правових наук України Олександр Бандурка, член-кореспондент Національної академії правових наук України Сергій Гусаров, проректори, начальник УКЗ ГУНП в Харківській області полковник поліції Ігор Іванчишин.

Відбулося вручення державних і відомчих нагород працівникам вишу. Указом Президента України відзнакою Президента України «За участь в антитерористичній операції» нагороджено працівників Харківського національного університету внутрішніх справ, які мають статус учасника бойових дій, наданого у зв’язку з участю в антитерористичній операції в Донецькій та Луганській областях. Серед них:

• фахівець факультету № 2 старший лейтенант поліції Денис Гнилицький;
  • фахівець інституту післядипломної освіти Ольга Онищенко;
  • директор Кременчуцького льотного коледжу Руслан Яковлєв.

Наказом МВС України за зразкове виконання посадових обов’язків, особисту ініціативу і самовідданість та з нагоди відзначення Дня науки України відзнакою МВС України – нагрудним знаком «За відзнаку в службі» нагороджено:

• доцента кафедри кримінального права і кримінології факультету № 1 підполковника поліції Дар’ю Казначеєву.

Відзнакою МВС України – Грамотою нагороджено:

• доцента кафедри поліцейської діяльності та публічного адміністрування факультету № 3 майора поліції Володимира Іванцова;
  • доцента кафедри тактичної та спеціальної фізичної підготовки факультету № 2 Ігоря Власенка;
  • курсанта факультету № 2 рядового поліції Владислава Степаненка.

Відзнаку МВС України – Подяку оголошено:

• доценту кафедри кримінального процесу та організації досудового слідства факультету № 1 майору поліції Тетяні Фоміній;
  • старшому викладачу кафедри тактичної та спеціальної фізичної підготовки факультету № 2 капітану поліції Тихону Шевченку;
  • курсанту факультету № 1 рядовій поліції Олені Єлісєєвій;
  • курсанту факультету № 4 рядовому поліції Роману Романіву;
  • курсанту факультету № 1 рядовій поліції Анастасії Щокало;
  • студенту факультету № 6 Анастасії Сушковій.

Дипломом третього ступеня за участь у ХІІ Всеукраїнському студентсько-курсантському конкурсі на кращу наукову працю за темою «Забезпечення національної безпеки України очима майбутніх охоронців держави: стан, проблеми, перспективи» нагороджено курсанта 4 курсу факультету № 2 Владислава Степаненка. Диплом отримав декан факультету № 2 полковник поліції Костянтин Гарбузюк, який вручить його курсанту.

Також було вручено диплом про присудження наукового ступеня доктора юридичних наук за спеціальністю «Кримінальний процес та криміналістика; судова експертиза; оперативно-розшукова діяльність» Тетяні Фоміній.

Присвоєно вчені звання та вручено атестати:

• Ірині Пановій – професора по кафедрі правоохоронної діяльності та поліціїстики;
  • Дар’ї Коробцовій – доцента по кафедрі правового забезпечення господарської діяльності;
  • Вікторії Мельник доцента по кафедрі правоохоронної діяльності та поліціїстики;
  • Катерині Науменко – доцента по кафедрі юридичних дисциплін.
  • Оксані Цукан – доцента по кафедрі фундаментальних та юридичних дисциплін.

Нагороди, дипломи та атестати вручив перший проректор університету полковник поліції Дмитро Швець. Від імені ректора Валерія Сокуренка він привітав працівників, курсантів і студентів вишу, побажав наснаги та нових звершень на благо Українського народу.