Школа наукового лідерства факультету № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ активно працює протягом восьми місяців. За цей час її учасники, серед яких курсанти першого та другого курсів факультету № 1, взяли участь у 158 вебінарах, 51 курсі, 44 науково-практичних конференціях та відправили есе, плакати, відео на 61 всеукраїнський та міжнародний конкурс.

Не дивлячись на карантинні обмеження, учасники Школи відвідали велику кількість онлайн-подій, які були пов’язані з вивченням іноземних мов – вебінари «Англійська для роботи і життя», «Youth Speak Forum», «Questions and answers about writing a Master's thesis»; активізмом, професійною діяльністю – вебінари «Підвищення рівня обізнаності щодо протидії торгівлі людьми», «Чесність та етична поведінка працівників поліції», «Дізнавач та слідчий: роль та місце в поліції-модель слідчих у кримінальних справах в Румунії», «Допит неповнолітніх у кримінальному провадженні», «Техніки деескалації конфліктних ситуацій для поліції», курс «Онлайн-інструменти протидії домашньому насильству», онлайн-курс «Державним службовцям про державну службу»; саморозвитком – вебінар «Як побудувати власну програму лідерства?»; фінансовою грамотністю – марафон «Фінансова культура – шлях до фінансової безпеки жінки», онлайн-курс з фінансової грамотності від #КМЦ Розвиток; актуальними проблемами права – онлайн-марафон від Асоціації випускників юридичного факультету КНУ імені Тараса Шевченка, цикл онлайн-лекцій від Асоціації Правників України «Friday Legal Talks»; психологією – вебінар «Життєвий баланс: міфи, реальність, шляхи досягнення», онлайн-лекція «Нова реальність: навички адаптації до змін»; міжнародною взаємодією та співробітництвом – вебінари «Міжнародна поліцейська співпраця. Європол», «Міжнародна судова взаємодія», курс «Європейський механізм захисту прав людини»); фемінізмом – вебінар «Жінки.Мир.Безпека», онлайн-лекція «Як жінки виборювали свої права та де вони є зараз», онлайн-дискусія «Лідерка – це про мене: як жінки з інвалідністю захищають права людини»; гендерною рівністю – курс «Я знаю гендер»; екологією – молодіжний онлайн-обмін на тему екології, вебінар «Скільки мені коштує сміття?»; політичною культурою – онлайн-курс «Європейська зовнішня політика: просто про складне», онлайн-лекція «Шлях молоді в політику», вебінар «Старт у політику» та у багатьох інших заходах.