Старша викладачка кафедри іноземних мов факультету № 1 Наталія Краснова та викладачка цієї ж кафедри Ганна Бабак підготували та провели країнознавчу вікторину «Чи знаєш ти країни, мови яких вивчаєш?».

У заході взяли участь курсанти та студенти першого курсу факультетів №№1-4 та № 6. До складу кожної з п’яти команд увійшли три представники факультету. Вікторина проходила в два етапи: перший – змагання капітанів, другий – змагання команд.

На першому етапі капітани команд отримали такі бали: курсант факультету № 4 Дмитро Скрипниченко – 49 балів, курсантка факультету № 1 Валерія Кириєнко – 45 балів, курсант факультету № 3 Михайло Лапін – 27 балів, курсантка факультету № 2 Поліна Пальченкова – 23 бали та студент факультету № 6 Михайло Стратулат – 20 балів.

Учасники випробували свої сили в різноманітних завданнях, пов’язаних з історією, географією, культурою англомовних країн та проявили обізнаність значення символів національної символіки англомовних кран, сучасних традицій та звичаїв.

Під час конкурсу учасники працювали творчо, із зацікавленістю, продемонстрували особисту активність та вміння працювати командою й приймати спільне рішення. Члени журі визначили широкий кругозір учасників деяких команд, хороший рівень володіння англійською мовою та міцні знання суміжних дисциплін.

За результатами загального оцінювання І місце посіла команда факультету № 4, ІІ місце – команда факультету № 1 та ІІІ місце – команда факультету № 3.