Завідувач кафедри правового забезпечення господарської діяльності факультету № 6 ХНУВС доктор юридичних наук, професор Ольга Гетманець провела семінар «Академічна доброчесність» для викладачів цієї ж кафедри та студентів третього курсу за спеціальністю «Фінанси, банківська справа та страхування».

Ольга Гетманець звернула увагу слухачів на етичні цінності і принципи вищої освіти європейських країн, затверджених Бухарестською декларацією, їх закріплення у законодавстві України та закордонний досвід запровадження академічної доброчесності. Професор наголосила на необхідності дотримуватися основних цінностей академічної доброчесності – запобігання шахрайству, фальшуванню та плагіату, підтримку академічних стандартів, чесність і ретельність у дослідженнях.

Наприкінці семінару студенти висловили своє тлумачення щодо їх розуміння терміну «академічна доброчесність», основними з яких були «відповідальність», «чесність» і «порядність».