Проректор Харківського національного університету внутрішніх справ Сергій Бортник взяв участь у заходах з нагоди випуску учнів Державної гімназії-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус», що відбулися у Центральному парку культури й відпочинку імені Горького. Нагрудний знак випускника отримали 105 юнаків і 22 дівчини. Більшість із них планують вступати до закладів вищої освіти силових відомств, у тому числі й до Харківського національного університету внутрішніх справ. Сергій Бортник від імені ректора університету Валерія Сокуренка привітав юнаків і дівчат із закінченням ліцею та побажав успішно пройти вступні випробування до омріяних вишів. У заходах взяв участь курсантський підрозділ барабанщиць університету.