«Слідство веде НАБУ» – це перша в Україні гра-розслідування. Відчуй себе справжнім детективом: проведи необхідні слідчі дії, збери переконливі докази, повідом корупціонеру про підозру та скеруй справу до суду.

Пройти цю гру варто, якщо ти студент-юрист та бажаєш підвищити знання з кримінального процесу; молодий слідчий та мрієш розслідувати складні корупційні схеми; журналіст-розслідувач і хочеш краще розуміти роботу детективів; юрист і плануєш долучатися до боротьби з корупцією; громадський активіст та хочеш покращити вміння викривати нечесних чиновників; нещодавно став чи прагнеш бути детективом і хочеш вдосконалити свої навички.

Навчальні формати:

• Зразки процесуальних документів
  • Відео-роз’яснення експертів
  • Інтерактивні квізи та тести
  • Відео слідчих дій з помилками і без

Розробники:

• Національне антикорупційне бюро України
  • European Union Anti-Corruption Initiative
  • Ed Era

Партнери: Вищий антикорупційний суд

Проєкт реалізовано за підтримки Антикорупційної ініціативи Європейського Союзу в Україні, яка фінансується ЄС і співфінансується та впроваджується Міністерством закордонних справ Данії.

Джерело: https://learn.nabu.gov.ua/