"Знання. Закон. Честь."
Харківський національний університет внутрішніх справ
61080, Україна, м. Харків, пр. Льва Ландау, 27    (057) 7398-181    odin.univd@gmail.com
Про ХНУВС Наглядова рада ХНУВС Нормативні документи ХНУВС Каталог освітніх програм Ліцензійні та акредитаційні документи Розклад занять ХНУВС Дистанційне навчання у ХНУВС Атестація здобувачів Доступ до публічної інформації та звернення громадян Особливості ХНУВС Курсантсько-студентське самоврядування Підрозділи університету Державні закупівлі Науковий парк Наукова діяльність Спеціалізовані вчені ради Міжнародне співробітництво Науковці та їх роботи Видавнича діяльність Запобігання корупції База відпочинку "Янтарна" Профорієнтаційна робота та іміджева продукція Рада ректорів вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації Харківського регіону Ліцей "Правоохоронець" Корисні посилання Телефон довіри Фінансова звітність Профспілка ХНУВС Громадська організація "Об`єднання ветеранів ОВС ХНУВС" Фотогалерея Діти про права людини Пам'ятні дати
Гладкова Євгенія Олексіївна <br/> доктор юридичних наук, старший дослідник
Гладкова Євгенія Олексіївна,
доктор юридичних наук, старший дослідник

Народилася 1 жовтня 1987 р. у м. Харків.

У 2010 році закінчила Харківський національний університет внутрішніх справ за спеціальністю «Правознавство» та здобула кваліфікацію юриста. У 2016 році отримала диплом Харківського національного університету внутрішніх справ з відзнакою за спеціальністю «фінанси і кредит» і здобула кваліфікацію «спеціаліст з фінансів».

У 2014 році захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук у спеціалізованій вченій раді Д 64.700.03 Харківського національного університету внутрішніх справ зі спеціальності 12.00.08 – кримінальне право та кримінологія; кримінально-виконавче право на тему «Запобігання насильницьким злочинам проти працівників органів внутрішніх справ України»; у 2019 році – докторську дисертацію за темою «Кримінологічні засади стратегії й тактики протидії наркозлочинності в Україні» (спеціальність 12.00.08 – кримінальне право та кримінологія; кримінально-виконавче право).

У 2019 році рішенням Атестаційної колегії Міністерства освіти і науки України було присвоєно вчене звання старшого дослідника.

Напрямками наукової діяльності є проблеми протидії та профілактики злочинності, зокрема наркозлочинності, злочинів проти дітей, також злочини проти працівників правоохоронних органів.

Підготувала та опублікувала понад 100 наукових та методичних праць. Зокрема: 2 – монографії, 4 – навчальні посібники, 1 – енциклопедичне видання, 1 – науково-практичний коментар, 10 – методичних рекомендацій, 32 – пропозицій та зауважень до законопроектів, 2 статті – у виданнях, що входять до наукометричної бази Web of Science.

Профіль Google Scholar: https://scholar.google.com.ua/citations?user=L9Tboz4AAAAJ