"Знання. Закон. Честь."
Харківський національний університет внутрішніх справ
61080, Україна, м. Харків, пр. Льва Ландау, 27    (057) 7398-181    odin.univd@gmail.com
Про ХНУВС Наглядова рада ХНУВС Нормативні документи ХНУВС Каталог освітніх програм Ліцензійні та акредитаційні документи Розклад занять ХНУВС Доступ до публічної інформації та звернення громадян Особливості ХНУВС Курсантсько-студентське самоврядування Підрозділи університету Державні закупівлі Науковий парк Наукова діяльність Спеціалізовані вчені ради Міжнародне співробітництво Науковці та їх роботи Видавнича діяльність Запобігання корупції База відпочинку "Янтарна" Дистанційне навчання у ХНУВС Профорієнтаційна робота та іміджева продукція Рада ректорів вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації Харківського регіону Ліцей "Правоохоронець" Корисні посилання Телефон довіри Фінансова звітність Профспілка ХНУВС Громадська організація "Об`єднання ветеранів ОВС ХНУВС" Фотогалерея Діти про права людини Пам'ятні дати
Гладкова Євгенія Олексіївна <br/> доктор юридичних наук, старший дослідник
Гладкова Євгенія Олексіївна,
доктор юридичних наук, старший дослідник

Народилася 1 жовтня 1987 р. у м. Харків.

У 2010 році закінчила Харківський національний університет внутрішніх справ за спеціальністю «Правознавство» та здобула кваліфікацію юриста. У 2016 році отримала диплом Харківського національного університету внутрішніх справ з відзнакою за спеціальністю «фінанси і кредит» і здобула кваліфікацію «спеціаліст з фінансів».

У 2014 році захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук у спеціалізованій вченій раді Д 64.700.03 Харківського національного університету внутрішніх справ зі спеціальності 12.00.08 – кримінальне право та кримінологія; кримінально-виконавче право на тему «Запобігання насильницьким злочинам проти працівників органів внутрішніх справ України»; у 2019 році – докторську дисертацію за темою «Кримінологічні засади стратегії й тактики протидії наркозлочинності в Україні» (спеціальність 12.00.08 – кримінальне право та кримінологія; кримінально-виконавче право).

У 2019 році рішенням Атестаційної колегії Міністерства освіти і науки України було присвоєно вчене звання старшого дослідника.

Напрямками наукової діяльності є проблеми протидії та профілактики злочинності, зокрема наркозлочинності, злочинів проти дітей, також злочини проти працівників правоохоронних органів.

Підготувала та опублікувала понад 100 наукових та методичних праць. Зокрема: 2 – монографії, 4 – навчальні посібники, 1 – енциклопедичне видання, 1 – науково-практичний коментар, 10 – методичних рекомендацій, 32 – пропозицій та зауважень до законопроектів, 2 статті – у виданнях, що входять до наукометричної бази Web of Science.

Профіль Google Scholar: https://scholar.google.com.ua/citations?user=L9Tboz4AAAAJ