Курсанти Харківського національного університету внутрішніх справ вибороли призові місця у змаганнях із легкої атлетики, що відбулися у Харкові на стадіоні «Динамо». Програма забігів на довгі дистанції була присвячена Дню стаєра.

Серед жінок на дистанції 3000 метрів за результатами змагань І місце посіла курсантка факультету № 2 Діана Іващенко, ІІІ місце – курсантка факультету № 3 Вікторія Голуб.

Серед чоловіків на дистанції 3000 метрів І місце виборов курсант факультету № 2 Марк Романенко, ІІ місце – курсант факультету № 2 Тарас Пархомук і ІІІ місце посів курсант факультету № 2 Володимир Манукян.

На дистанції 5000 метрів І місце виборов курсант факультету № 2 Дмитро Медвєдев, ІІ місце – курсант факультету № 2 Дмитро Беспалов, ІІІ місце – курсант факультету № 2 Єгор Старіков.