Викладачами кафедри гуманітарних дисциплін Юлією Самойловою та Зоряною Мохоньок було проведено бінарне заняття для студентів 1 курсу за участі фахівця Регіонального центру з надання безоплатної правової допомоги у Сумській області.

Заступниця директора Регіонального центру Валентина Волобуєва провела бесіду на тему «Правові аспекти захисту постраждалих осіб від ґендерно зумовленого насильства».

Студентам розповіли про види ґендерно зумовленого насильства та які існують методи впливу на кривдника. Окрім того, спікер як практикуючий адвокат, навела приклади кейсів домашнього насильства, роз’яснила, які першочергові дії повинна зробити постраждала особа.

Учасники заходу обговорили наслідки домашнього насильства, статус дітей, у сім’ях, де відбувається насилля, та визначили установи, які займаються протидією насиллю.

Сумська філія ХНУВС