За ініціативи відповідальної з гендерних питань, начальниці наукового відділу Марини Петченко та інспектора наукового відділу Наталії Довбиш члени курсантсько-студентської ради Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ Максим Сокур, Вікторія Гиренко, Дмитро Ходін, Юлія Калітієвська дистанційно пройшли загальноосвітній курс «Я знаю гендер» на онлайн платформі Prometheus та, за успішно складені іспити, отримали сертифікати.

Курс спрямований на розвиток та посилення обізнаності у розумінні гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок, як першого кроку до змін у поведінці та інтеграції гендерної перспективи у повсякденному житті та на національному рівні. Він пропонує вступ до концепцій, міжнародних структур та методів роботи щодо досягнення гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок. Курс надає можливість встановити зв'язок між гендером та конкретними тематичними сферами, такими як робота, освіта, наука, політична участь, надзвичайні ситуації, мир і безпека, сексуальне та репродуктивне здоров'я, статеве та гендерне різноманіття, права людини, насильство щодо жінок.

КЛК ХНУВС