"Знання. Закон. Честь."
Харківський національний університет внутрішніх справ
61080, Україна, м. Харків, пр. Льва Ландау, 27    (057) 7398-181    odin.univd@gmail.com
Про ХНУВС Наглядова рада ХНУВС Нормативні документи ХНУВС Каталог освітніх програм Ліцензійні та акредитаційні документи Розклад занять ХНУВС Атестація здобувачів Доступ до публічної інформації та звернення громадян Особливості ХНУВС Курсантсько-студентське самоврядування Підрозділи університету Державні закупівлі Науковий парк Наукова діяльність Спеціалізовані вчені ради Міжнародне співробітництво Науковці та їх роботи Видавнича діяльність Запобігання корупції База відпочинку "Янтарна" Дистанційне навчання у ХНУВС Профорієнтаційна робота та іміджева продукція Рада ректорів вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації Харківського регіону Ліцей "Правоохоронець" Корисні посилання Телефон довіри Фінансова звітність Профспілка ХНУВС Громадська організація "Об`єднання ветеранів ОВС ХНУВС" Фотогалерея Діти про права людини Пам'ятні дати
Підготовка кіберполіцейських. ХНУВС готує унікальних фахівців

Харківський національний університет внутрішніх справ готує унікальних фахівців за спеціальністю 081 «Право», спеціалізація «Підготовка слідчих для підрозділів боротьби з кіберзлочинністю»; спеціальністю 125 «Кібербезпека», спеціалізація «Протидія кіберзлочинності»; спеціальністю 262 «Правоохоронна діяльність», спеціалізація «Протидія торгівлі людьми».

Представників Кременчуцького льотного коледжу відзначено грамотами

Начальник наукового відділу Кременчуцького льотного коледжу Марина Петченко отримала почесну грамоту за активну участь у роботі журі ІІ туру Всеукраїнської студентської олімпіади «Електричні машини та апарати», що проходила в Кременчуцькому національному університеті ім. Михайла Остроградського.

Онлайн-участь у Міжнародній конференції «Діти та Інтернет – відповідь держави!»

Доцентка кафедри соціології та психології факультету № 6 Катерина Маннапова взяла участь у круглому столі Міжнародної онлайн-конференції «Діти та Інтернет – відповідь держави!» з питань розробки та реалізації корекційних та консультаційних онлайн-послуг для злочинців, що скоїли сексуальне насильство над дітьми.

Представники кафедри соціально-економічних дисциплін підвищують свій науковий рівень

Представники кафедри соціально-економічних дисциплін Сумської філії ХНУВС доцент, кандидат економічних наук Людмила Парфентій та старший викладач, кандидат економічних наук Світлана Петровська взяли участь у серії вебінарів із використання бази даних Scopus.

9 секретів створення тренінгу

Доцентка кафедри соціології та психології факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ Яна Пономаренко взяла участь у тренерському онлайн-інтенсиві Ольги Гаркавець «9 секретів створення тренінгу».

Участь у дистанційній програмі підвищення кваліфікації

Доцентка кафедри юридичних дисциплін Сумської філії ХНУВС Вікторія Панкратова пройшла курс дистанційної програми підвищення кваліфікації «Блог викладача як інструмент модернізації навчального процесу». Під час проходження стажування викладачка ознайомилась з історією блогінгу, популярними блогплатформами, методикою обрання теми для блогу. 

Викладачі університету продовжують брати участь у вебінарах

Доцентка кафедри правового забезпечення господарської діяльності факультету № 6 Ірина Василько взяла участь у вебінарі на тему «Метод 168: як організувати свою роботу після відпустки та бути в ресурсі», організований Цифровим видавництвом MCFR.

Запобігання проявам дискримінації у викладацькій роботі

Доцентка кафедри юридичних дисциплін Сумської філії ХНУВС Вікторія Панкратова взяла участь у роботі вебінару «Запобігання проявам дискримінації у викладацькій роботі». Захід був організований та проведений Громадською організацією «Вектор прав людини».

Фахівці для кінологічних підрозділів Національної поліції (відео)

Унікальну спеціальність «Фахівці для кінологічних підрозділів Національної поліції України» можна отримати лише навчаючись у Харківському національному університеті внутрішніх справ!

В університеті розпочалася вступна кампанія

Сьогодні Харківський національний університет внутрішніх справ відкрив свої двері для абітурієнтів, які приїхали вступати до поліцейського вишу з усіх куточків нашої держави. Слід зазначити, що цього року, у зв’язку з пандемією, спричиненою коронавірусом COVID-19, реєстрація проходить із дотриманням усіх карантинних вимог. 

Новини...

ОГОЛОШЕННЯ

Увага! Конкурс на заміщення вакантних посад науково-педагогічних працівників

Харківський національний університет внутрішніх справ відповідно до Закону України «Про вищу освіту» оголошує конкурс на заміщення вакантних посад науково-педагогічних працівників:

Увага! Конкурс на заміщення вакантних посад наукових працівників

Харківський національний університет внутрішніх справ відповідно до Закону України «Про вищу освіту» , Закону України «Про наукову і науково-технічну діяльність» оголошує конкурс на заміщення вакантних посад наукових працівників:

Для допомоги громадянам діє «гаряча телефонна лінія»

У Харківському національному університеті внутрішніх справ діє гаряча телефонна лінія (057) 73-98-181. На Харківщині також працює волонтерська «гаряча лінія» про COVID-19.

МАЙБУТНІМ ПОЛІЦЕЙСЬКИМ!

Розпочата електронна реєстрація кандидатів з числа цивільних осіб, що бажають навчатися у вищих навчальних закладах зі специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських, за кошти державного бюджету

До уваги!

З  1 січня 2020 року в Харківському національному університеті внутрішніх справ змінено реквізити.