Розпочато реєстрацію для складання спеціально організованої сесії МКТ та МТНК 2022!

До уваги вступників до магістратури! З 16 вересня розпочнеться    реєстрація для проходження магістерського комплексного  тесту та магістерського тесту навчальної компетентності  (ЗНО). Реєстрація триватиме  до 22 вересня 2022 року.

Абітурієнти мають можливість зареєструватися для складання МКТ та МТНК та отримати електронний екзаменаційний лист дистанційно на електронну адресу або Новою поштою (у разі відсутності доступу інтернету). Зв’язок з представниками приймальної комісії для уточнення процедури  реєстрації за тел.: (095)515-69-69, (050)626-50-13, (097)680-13-53.

Нагадуємо! Для вступу до магістратури в додатковий набір за спеціальністю 081 «Право» складається магістерський комплексний тест (МКТ). Для вступу до магістратури за спеціальностями 053 «Психологія», 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» складається магістерський тест навчальної компетентності.  Для вступників за іншими спеціальностями МКТ та МТНК складати не потрібно!

Під час реєстрації вступник обов’язково зазначає інформацію щодо проходження магістерського тесту навчальної компетентності (МТНК) та\або магістерського комплексного тесту (МКТ) (назва населеного пункту, у якому вступник бажає пройти МТНК, назва іноземної мови, завдання з якої має містити МКТ, інформація про населений пункт, у якому вступник бажає пройти МКТ, інформація про необхідність створення особливих умов (за потреби))

 Пакет документів необхідний для реєстрації:

1.    документ державного зразка про раніше здобутий освітній ступінь, на основі якого здійснюється вступ (диплом), або довідка про плановий строк закінчення навчання;

2.    заповнена власноруч заява-анкета для оформлення екзаменаційного листка для складання МКТ та МТНК (завантажити файл);

3.    заповнена власноруч реєстраційна картка учасника вступних випробувань (завантажити файл)

4.    копія документа, що посвідчує особу та громадянство;

5.    реєстраційний номер облікової картки платника податків (ідентифікаційний код);

Увага! Необхідний для реєстрації пакет документів обов’язково надсилається на електронну адресу приймальної комісії magistry.hnuvs@ukr.net , або Новою поштою (у разі відсутності доступу інтернету) (м. Харків, відділення № 59). Контактна особа для отримання документів Кірнос Анастасія Володимирівна, мобільний телефон (050)626-50-13.

УВАГА! Вся процедура реєстрації проходитиме в дистанційному режимі.

Електронна адреса приймальної комісії: magistry.hnuvs@ukr.net

 


Увага! Важлива інформація для вступників на факультет№ 6 (студенти)

Для вступу на навчання, а також для надсилання документів необхідних для вступу, для абітурієнти, які бажають вступити до факультет № 6 ХНУВС, можуть використовувати електронні адреси:

✅ Денна форма навчання
- email: denna-f6@univd.edu.ua
Для листування та отримання додаткової інформації
- телеграм-група: https://t.me/hnuvs_f6_abiturientu
✅ Заочна та дистанційно-заочна форми навчання
- email: f6@univd.edu.ua
Для листування та отримання додаткової інформації
- телеграм-чат: https://t.me/+tguxZmj4JRFhZWQy

УВАГА!

Рівень фізичної підготовленості вступників за державним замовленням оцінюється відповідно до вправ та нормативів, визначених у таблиці нормативів з фізичної підготовки кандидатів на навчання окремих для хлопців та для дівчат. Та визначається за результатами виконання двох контрольних вправ:

1) комплексна силова вправа;

2) біг на 100 метрів.