Цикл фільмів проєкту “Харківщина: зруйнована, але незламна”, об’єднаний назвою «СЛІДИ/SCARS», виходить українською та англійською мовами. Тож які сліди залишили російські військові на території Харкова та області?

Виготовлено Харківським прес-клубом за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Юридично-консультативна допомога учасникам проєкту надається фахівцями ХНУВС / Supported by the Democracy Commission Small Grants Program of the U.S. Embassy to Ukraine. Legal and advisory assistance to the project participants is provided by the specialists of KhNUIA.

1. Відбитки смерті

Під час обстрілу Харкова влітку загинув молодий чоловік. Він пролежав один у кімнаті понад 10 днів. Його дружина Лідія Деренько протягом 10 днів не могла до нього додзвонитися з іншої країни. Коли поліція приїхала до нього додому і зламала двері, тіло Романа вже почало розкладатися. Дружина залишилась одна з трьома маленькими дітьми. Найменший хлопчик хворіє, але Лідія не може залишити інших малолітніх дітей, щоб перебувати із ним у лікарні…

Посилання на відео:   https://www.youtube.com/watch?v=C-RDfNhXoYw&list=PLm4oYbleTj4OmbLlVQN6vr8hjmlLpLi8E&index=16

Наступні 1-10 фільмів

Наступні 11-20 фільмів

Наступні 21-30 фільмів

Наступні 31-40 фільмів

Наступні 41-50 фільмів

Наступні 51-60 фільмів