БЕЗКОШТОВНІ КОНСУЛЬТАЦІЇ ПСИХОЛОГА ДЛЯ МЕШКАНЦІВ ВІННИЦЬКОЇ ГРОМАДИ

АДРЕСА: М. ВІННИЦЯ, ВУЛ. СОБОРНА, БУД. 72, КАБІНЕТ № 313

ЧАС ПРИЙОМУ: СЕРЕДА, П'ЯТНИЦЯ З 14:00 ДО 17:00

Центр психологічного здоров’я ХНУВС -  це об’єднання науковців і практичних психологів університету для збереження та відновлення психологічного здоров’я. Маючи високий професійний потенціал, ми можемо бути корисними і за межами університету. Російська військова агресія руйнує не тільки будинки і економіку нашої країни. Найбільш глибоко вона травмує душі і судьби українців, які опинилися в цих надважких умовах.

Ми готові надавати безкоштовну психологічну допомогу різним категоріям людей, які постраждали від війни та співпрацювати з представниками різних медичних установ. Діяльність Центру спрямована на популяризацію контенту щодо збереження ментального здоров’я та необхідності піклування про власний психологічний стан.

Для очної консультації :

м. Вінниця, вул. Сонячна 3  – корпус 3, кабінет 5306;

м. Кам’янець-Подільський, вул. Шевченка 13 а  – головний корпус, кабінет 116;

м. Харків, просп. Ландау 27 – адміністративний корпус, кабінет 106.

Для консультації онлайн :

Електронна адреса – [email protected]

Телеграм – https://t.me/hnuvspsydopomoga .

Телефон для зв’язку з організаційних питань: +38 066 126 48 36