"Знання. Закон. Честь."
Харківський національний університет внутрішніх справ
61080, Україна, м. Харків, пр. Льва Ландау, 27    (057) 7398-181    odin.univd@gmail.com
До уваги абітурієнтів! ХНУВС надає допомогу в оформленні особових справ

Триває відбір кандидатів на навчання за державним замовленням до Харківського національного університету внутрішніх справ. Для оформлення особової справи кандидата на навчання необхідно особисто звернутися до рекрутингового центру Національної поліції за місцем реєстрації (проживання).

Мрієш стати поліцейським — вступай до Харківського національного університету внутрішніх справ!

Юнаки та дівчата, якщо ви хочете стати слідчими, кіберполіцейськими, працівниками оперативних підрозділів Національної поліції України, дільничними офіцерами поліції, кінологами, психологами, працювати в секторі превенції, дозвільної системи, безпеки дорожнього руху та в інших підрозділах, вступайте до Харківського національного університету внутрішніх справ!

Хочеш стати психологом? Вступай до ХНУВС на факультет №3 або №6!

У Харківському національному університеті внутрішніх справ готують фахівців за спеціальністю «Психологія». Психолог в поліції – це забезпечення підтримки, захисту та психологічної допомоги поліцейським у несенні служби.

Харків – місто, в якому хочеться навчатися

Харків – одне з найкрасивіших міст України. У ньому гармонійно співіснують заводи і театри, офісні хмарочоси і парки розваг. Це місто молодості і студентства, талановитих науковців і політиків, промисловців і митців. Він такий різний і такий один-єдиний – наш Харків!

До уваги науковців!

Кожного року Секретаріат премії USERN (Всесвітня наукова мережа USERN, Іран) оголошує конкурс серед молодих науковців світу на отримання премії USERN. Конкурсний відбір проводиться за п’яти напрямами – формальні, біологічні, фізичні, медичні та соціальні науки. У кожній категорії висувається понад 1000 кандидатів віком до 40 років.

В «Академії поліції» Сумської філії ХНУВС розпочали навчання майбутні поліцейські сектору реагування патрульної поліції

26 представників Сумської, Харківської та Полтавської областей, які виявили бажання присвятити своє життя справі забезпечення правопорядку в державі та боротьбі зі злочинністю, прибули до Сумського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» Сумської філії Харківського університету внутрішніх справ для проходження спеціальної підготовки поліцейських, уперше прийнятих на службу до поліції на посади поліцейських секторів реагування патрульної поліції.

Представники факультету № 6 відвідали школи м. Зміїв Харківської області

Працівники факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ Олександр Шульгін, Дар’я Балаш  та Тетяна Хворост на чолі з заступником декана факультету Оксаною Брусаковою відвідали навчальні заклади міста Змійова Харківської області – Зміївський ліцей № 1 імені двічі Героя Радянського Союзу З.К. Слюсаренка та комунальний заклад «Зміївська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів № 2 імені льотчика-космонавта Ігоря Петровича Волка».

Цінності Європейського Союзу: інструментарій вивчення та поширення в Україні. Принцип рівності

Доцент кафедри юридичних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Вікторія Панкратова взяла участь у тренінгу «Цінності Європейського Союзу: інструментарій вивчення та поширення в Україні. Принцип рівності».

Студентка Сумської філії ХНУВС серед переможців Всеукраїнської студентської олімпіади з «Української мови (за професійним спрямуванням)»

 На факультеті філології та журналістики Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського пройшов  ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Українська мова (за професійним спрямуванням)». 

Наукова діяльність працівників, курсантів та студентів університету відзначена нагородами

Під час засідання Вченої ради Харківського національного університету внутрішніх справ відбулося нагородження працівників, курсантів та студентів університету.

Оголошення

МАЙБУТНІМ ПОЛІЦЕЙСЬКИМ!

Розпочата електронна реєстрація кандидатів з числа цивільних осіб, що бажають навчатися у вищих навчальних закладах зі специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських, за кошти державного бюджету

Шановні студенти денної та заочної форми навчання!

Інформуємо Вас про підвищення вартості освітніх послуг з 08 лютого 2019 року.

25 квітня 2019 року у Харківському національному університеті внутрішніх справ відбудеться Міжнародна науково-практична конференція «Особистість, суспільство, закон», присвяченої пам’яті професора С.П. Бочарової

16 травня 2019 року у Харківському національному університеті
внутрішніх справ відбудеться науково-практична конференція «Актуальні
питання сучасної науки в дослідженнях молодих учених»

16 травня 2019 року на базі Харківського національного університету внутрішніх справ відбудеться XXVI науково-практична конференція курсантів та студентів «Сучасна наука і правоохоронна діяльність».

17 травня 2019 року у Харківському національному університеті внутрішніх справ відбудеться міжнародна науково-практична конференція «Правоохоронна функція держави: теоретико-методологічні та історико-правові проблеми»

24 травня 2019 року у Харківському національному університеті внутрішніх справ відбудеться науково-практична конференція, присвячена світлій пам’яті Олександра Анатолійовича Пушкіна, «Проблеми цивільного права та процесу»

31 травня 2019 року Харківський національний університет внутрішніх справ запрошує Вас узяти участь у роботі IV Міжнародної науково-практичної конференції «Підготовка поліцейських в умовах реформування системи МВС України»

До уваги!

З 1 березня 2019 року в Харківському національному університеті внутрішніх справ змінено реквізити.