"Знання. Закон. Честь."
Харківський національний університет внутрішніх справ
61080, Україна, м. Харків, пр. Льва Ландау, 27    (057) 7398-181    odin.univd@gmail.com
Розпочато реєстрацію для участі в ЗНО 2019!

До уваги випускників шкіл! З 5 лютого розпочато реєстрацію для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні. Триватиме вона до 25 березня 2019 року. Абітурієнти матимуть можливість скласти тестування щонайбільше з чотирьох навчальних предметів. Загалом ЗНО відбуватиметься з 11 навчальних предметів. Бажаємо успіхів!

До уваги абітурієнтів! ХНУВС надає допомогу в оформленні особових справ

Розпочато відбір кандидатів на навчання за державним замовленням до Харківського національного університету внутрішніх справ. Для оформлення особової справи кандидата на навчання необхідно особисто звернутися до рекрутингового центру Національної поліції за місцем реєстрації (проживання).

Університет запрошує на День відкритих дверей

22 лютого об 11.00 у рамках проведення тактико-спеціальних навчань з особовим складом, у Харківському національному університеті внутрішніх справ відбудеться День відкритих дверей.

Профорієнтаційна зустріч з учнями-випускниками Полтавщини

Представники Харківського національного університету внутрішніх справ провели профорієнтаційну зустріч у Полтаві. Учні випускних класів шкіл Полтавщини, їх батьки, рідні, друзі та всі бажаючі зібралися у міському Будинку культури, щоб поспілкуватися з представниками університету. Усіх, хто прийшов на зустріч, біля входу до Будинку культури вітав курсантський підрозділ барабанщиць.

Тренінг щодо розвитку співпраці волонтерських організацій

Представники факультету № 6 на чолі із заступником декана Оксаною Брусаковою взяли участь у навчальному тренінгу «Координація зусиль та розвиток співпраці між волонтерськими організаціями, закладами вищої освіти, органами виконавчої влади та місцевого самоврядування».

Студенти університету ознайомилися з правовими аспектами надання медичної допомоги у КНП «Міській клінічній лікарні № 14 ім. проф. Гіршмана»

Студенти групи факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ разом із викладачем кафедри правового забезпечення господарської діяльності Андрієм Денисовим відвідали Комунальне некомерційне підприємство «Міська клінічна лікарня № 14 ім. проф. Гіршмана».

У прокуратурі Харківської області відзначили переможців регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу «10 кроків прокурора до подолання корупції»

У прокуратурі Харківської області відзначили переможців регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу «10 кроків прокурора до подолання корупції», роботи яких було направлено до Києва для участі у заключному, всеукраїнському етапі.

Визначено переможців чемпіонату університету з лижних гонок

Вихідними на базі лісопаркового комплексу «Сокольники» відбувся чемпіонат із лижних гонок на першість університету. У змаганнях взяли участь курсанти та студенти усіх факультетів вишу. За результатами чемпіонату було визначено команди-переможниці. 

Доцент кафедри кримінально-правових дисциплін Вікторія Давиденко запросила школярів на День відкритих дверей

Доцент кафедри кримінально-правових дисциплін факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ Вікторія Давиденко провела зустріч з учнями 10 та 11 класів Харківської спеціалізованої школи I-III ступенів № 29.

Заступник декана факультету № 6 Оксана Брусакова пройшла навчальний тренінг Ради Європи HELP

Заступник декана факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ Оксана Брусакова пройшла навчальний тренінг Ради Європи HELP «Introduction to the European Convention on Human Rights and the European Court of Human Rights». 

Оголошення

МАЙБУТНІМ ПОЛІЦЕЙСЬКИМ!

Розпочата електронна реєстрація кандидатів з числа цивільних осіб, що бажають навчатися у вищих навчальних закладах зі специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських, за кошти державного бюджету

Шановні студенти денної та заочної форми навчання!

Інформуємо Вас про підвищення вартості освітніх послуг з 08 лютого 2019 року.

05 квітня 2019 року у Харківському національному університеті внутрішніх справ відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція «Психологічні та педагогічні проблеми професійної освіти та патріотичного виховання персоналу системи МВС України»

18 квітня 2019 року у Харківському національному університеті внутрішніх справ відбудеться Міжнародна науково-практична конференції до 25-річчя ХНУВС «Кримінально-правові та кримінологічні засоби протидії злочинам проти громадської безпеки та публічного порядку»

19 квітня 2019 у Харківському національному університеті внутрішніх справ відбудеться Ювілейна ХХ Міжнародна студентська науково-практична конференція іноземними мовами (англійською, німецькою, французькою) «Діяльність патрульної поліції (зарубіжний досвід)»

25 квітня 2019 року у Харківському національному університеті внутрішніх справ відбудеться Міжнародна науково-практична конференція «Особистість, суспільство, закон», присвяченої пам’яті професора С.П. Бочарової

17 травня 2019 року у Харківському національному університеті внутрішніх справ відбудеться міжнародна науково-практична конференція «Правоохоронна функція держави: теоретико-методологічні та історико-правові проблеми»

До уваги!

З 1 січня 2016 року в Харківському національному університеті внутрішніх справ змінено реквізити.