"Знання. Закон. Честь."
Харківський національний університет внутрішніх справ
61080, Україна, м. Харків, пр. Льва Ландау, 27    (057) 7398-181    odin.univd@gmail.com
Працівників університету відзначено нагородами

Під час засідання ректорату Харківського національного університету внутрішніх справ було відзначено працівників університету за сумлінне ставлення до виконання професійних обов’язків, ініціативу і наполегливість, вагомий внесок у підготовку кваліфікованих спеціалістів та з нагоди Дня Захисника України.

Кафедра трудового та господарського права привітала колег з ювілеєм

Науково-педагогічний склад кафедри трудового та господарського права Харківського національного університету внутрішніх справ взяв участь у IX Міжнародній науково-практичній конференції «Проблеми реалізації прав громадян у сфері праці та соціального забезпечення», присвяченій 50-річчю створення кафедри трудового права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

Вивчаємо досвід журналістів-розслідувачів

Курсант 3 курсу факультету № 4 (кіберполіції) Харківського національного університету внутрішніх справ рядовий поліції Владислав Плеханов взяв участь у триденному тренінг-курсі «Технології проведення журналістських розслідувань», який організувала громадська організація «Регіональне об'єднання молоді» в рамках «Школи журналістських розслідувань».

Для курсантів проведено бінарне заняття з цивільного права

Доцентом кафедри цивільно-правових дисциплін кандидатом юридичних наук Наталією Шишкою за участі начальника сектору ювенальної превенції Київського ВП ГУНП у Харківській області майора поліції Дмитра Сорочан для курсантів 2 курсу факультету № 1 (навчальна група 204) було проведено бінарне заняття з навчальної дисципліни «Цивільне право» за темою «Фізична особа».

До уваги науковців!

17 жовтня 2019 року у Харківському національному університеті внутрішніх справ відбудеться Міжнародна науково-практична конференція «Особливості застосування антикорупційного законодавства: від розслідування до вироку суду».
Початок конференції о 10.00 за адресою: просп. Льва Ландау, 27, м. Харків.

Збірна команда університету взяла участь у чемпіонаті ФСТ «Динамо» з легкої атлетики

У м. Одеса відбувся чемпіонат ФСТ «Динамо» України з легкої атлетики за програмою комплексних змагань «Динаміада–2019» серед закладів вищої освіти МВС та інших центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовує та координує Міністр внутрішніх справ України.

Засідання наукового гуртка кафедри кримінального процесу, криміналістики та експертології

Відбулося засідання наукового гуртка кафедри кримінального процесу, криміналістики та експертології факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ. Засідання пройшло на криміналістичному полігоні університету для ознайомлення студентів – учасників гуртка – з техніко-криміналістичними засобами, що використовуються при розслідуванні злочинів.

Фахівці управління Пенсійного фонду ознайомили колектив Сумської філії з новелами законодавства у пенсійній сфері

Для підвищення правової обізнаності щодо новин пенсійного законодавства заступник начальника центрального відділу обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Сумській області Олена Сидоренко та головний спеціаліст Олена Мірошниченко провели зустріч з трудовим колективом та студентами Сумської філії ХНУВС.

Представники університету взяли участь у практичному семінарі «Все, що необхідно знати про запобігання суїцидальної поведінки дитини»

У рамках «Всесвітнього дня психічного здоров’я» студенти-психологи 3 курсу факультету № 6 Максим Арістов, Діана Падалка, Анастасія Монахова та Анна Стець під керівництвом доцента кафедри соціології та психології факультету № 6 Яни Пономаренко відвідали практичний семінар «Все, що необхідно знати про запобігання суїцидальної поведінки дитини».

Учні ліцею «Правоохоронець» готуються до участі у Всеукраїнській олімпіаді з права

Доцент кафедри конституційного і міжнародного права факультету № 4 Харківського національного університету внутрішніх справ Олександр Радченко провів заняття для учнів ліцею «Правоохоронець» Харківської обласної ради, які братимуть участь у Всеукраїнській олімпіаді з права.

Новини...

Оголошення

МАЙБУТНІМ ПОЛІЦЕЙСЬКИМ!

Розпочата електронна реєстрація кандидатів з числа цивільних осіб, що бажають навчатися у вищих навчальних закладах зі специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських, за кошти державного бюджету

Шановні студенти денної та заочної форми навчання!

Інформуємо Вас про підвищення вартості освітніх послуг з 08 лютого 2019 року.

До уваги!

З 1 жовтня 2019 року в Харківському національному університеті внутрішніх справ змінено реквізити.

17 жовтня 2019 року у Харківському національному університеті внутрішніх справ відбудеться Міжнародна науково-практична конференція «Особливості застосування антикорупційного законодавства: від розслідування до вироку суду»

23-24 жовтня 2019 року у Харківському національному університеті внутрішніх справ відбудеться науково-практичний семінар «Використання ДНК-аналізу при розслідуванні та розкритті злочинів. Інновації та перспективи»

20-21 листопада 2019 року відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція «Україна у Світових війнах та локальних конфліктах ХХ – на початку ХХІ ст.»

22 листопада 2019 року у Харківському національному університеті внутрішніх справ відбудеться Міжнародна науково-практична конференція  «Харківський національний університет внутрішніх справ: 25 років досвіду та погляд у майбутнє»

26 листопада 2019 року у  Харківському національному університету внутрішніх справ відбудеться міжнародна науково-практична конференція  «Протидія  кіберзагрозам  та  торгівлі людьми»

28 листопада 2019 року у Харківському національному університеті внутрішніх справ відбудеться  Всеукраїнська науково-практична конференції «Процесуальне та техніко-криміналістичне забезпечення досудового розслідування»