"Знання. Закон. Честь."
Харківський національний університет внутрішніх справ
61080, Україна, м. Харків, пр. Льва Ландау, 27    (057) 7398-181    odin.univd@gmail.com
До уваги вступників!

Розпочата електронна реєстрація кандидатів з числа цивільних осіб, що бажають навчатися у закладах вищої освіти зі специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських, за кошти державного бюджету на сайті https://osvita.np.gov.ua/

Університет запрошує всіх бажаючих на День Святого Миколая

Харківський національний університет внутрішніх справ запрошує всіх бажаючих на День Святого Миколая. Заходи відбудуться на великому плацу університету. Святий Миколай запалить вогні на святковій ялинці, художній колектив вишу продемонструє театралізовані новорічно-різдвяні композиції.

Для юнаків і дівчат проведуть екскурсію навчальним закладом, під час якої вони оглянуть аудиторії, навчальні полігони, відвідають тири, бібліотеку тощо.

Святкуймо разом із нами!

В «Академії поліції» Сумської філії ХНУВС розпочали навчання поліцейські, уперше прийняті на службу до поліції

До Сумського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» (м. Суми) Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ для проходження первинної професійної підготовки поліцейських, уперше прийнятих на службу до поліції прибули 109 чоловік. Серед них представники Сумської, Чернігівської, Полтавської, Черкаської, Хмельницької, Запорізької та Луганської областей, які будуть навчатися за програмами дільничних офіцерів поліції та молодшого складу поліції.

Лейтенант поліції Владислав Руднєв виборов золоту медаль із бойового самбо

У м. Мадрид (Іспанія) відбувся Кубок Європи з бойового самбо серед чоловіків і жінок.  Слухач 2 курсу магістратури факультету № 3 Харківського національного університету внутрішніх справ лейтенант поліції Владислав Руднєв, який виступав у категорії до 82 кг, переміг суперників і виборов золоту медаль, посівши І місце.

Перший проректор поспілкувався з молодшими командирами курсантських підрозділів

У рамках роботи Школи молодших командирів Харківського національного університету внутрішніх справ відбулася зустріч першого проректора вишу підполковника поліції Дмитра Швеця з молодшими командирами курсантських підрозділів факультетів №№ 1–4. 

Студенти Сумського коледжу економіки і торгівлі відвідали Сумську філію ХНУВС

У рамках профорієнтаційної роботи доцент кафедри гуманітарних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Тетяна Білоус організувала для студентів Сумського коледжу економіки і торгівлі екскурсію до криміналістичної лабораторії Сумської філії ХНУВС. 

Команда ХНУВС отримала перемогу у номінації «Краща письмова робота» Міжнародного правничого конкурсу ім. В.М. Корецького

На базі Європейського університету (м. Київ) відбувся Міжнародний правничий конкурс ім. В.М. Корецького, який проводила Координаційна рада молодих юристів України при Міністерстві юстиції України. Начально-методичним відділом Харківського національного університету внутрішніх справ для участі у конкурсі було зареєстровано та організовано підготовку команди.

У програмі «По суті» (т/к «А/ТВК») вийшов відеосюжет про ХНУВС

У програмі «По суті» (т/к «А/ТВК») вийшов відеосюжет про  виховання курсантів та студентів ХНУВС у дусі патріотизму та поваги до традицій українського народу.

Курсанти університету стали переможцями та призерами Всеукраїнського турніру з гирьового спорту

На спортивній базі Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба відбувся Всеукраїнський турнір з гирьового спорту, присвячений пам’яті І. М. Кожедуба. У турнірі взяли участь і курсанти Харківського національного університету внутрішніх справ.

Волонтерська діяльність студентів факультету № 6

Студенти факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ відвідали «Обласний дитячий туберкульозний санаторій». Дітям розповіли про їх права, роз’яснили дії у разі виникнення складних життєвих ситуацій та прочитали лекцію на тему «Моя професія – поліцейський».