"Знання. Закон. Честь."
Харківський національний університет внутрішніх справ
61080, Україна, м. Харків, пр. Льва Ландау, 27    (057) 7398-181    odin.univd@gmail.com
Розпочато реєстрацію для складання ЄВІ та ЄФВВ 2019!

До уваги вступників до магістратури! З 13 травня розпочато реєстрацію для складання єдиного вступного іспиту з іноземної мови та єдиного фахового вступного випробування (ЗНО). Реєстрація триватиме до 03 червня 2019 року.

До уваги абітурієнтів! ХНУВС надає допомогу в оформленні особових справ

Триває відбір кандидатів на навчання за державним замовленням до Харківського національного університету внутрішніх справ. Для оформлення особової справи кандидата на навчання необхідно особисто звернутися до рекрутингового центру Національної поліції за місцем реєстрації (проживання).

Мрієш стати поліцейським — вступай до Харківського національного університету внутрішніх справ!

Юнаки та дівчата, якщо ви хочете стати слідчими, кіберполіцейськими, працівниками оперативних підрозділів Національної поліції України, дільничними офіцерами поліції, кінологами, психологами, працювати в секторі превенції, дозвільної системи, безпеки дорожнього руху та в інших підрозділах, вступайте до Харківського національного університету внутрішніх справ!

Харків – місто, в якому хочеться навчатися

Харків – одне з найкрасивіших міст України. У ньому гармонійно співіснують заводи і театри, офісні хмарочоси і парки розваг. Це місто молодості і студентства, талановитих науковців і політиків, промисловців і митців. Він такий різний і такий один-єдиний – наш Харків!

Керівництво університету привітало випускників Кременчуцького льотного коледжу

У Кременчуцькому льотному коледжі відбувся випуск. 153 учні коледжу отримали дипломи фахівців, 19 з яких з відзнакою. Це єдиний в Україні навчальний заклад, в якому готують пілотів та інженерів з обслуговування вертольотів.

Відбулося засідання Вченої ради університету

Під час позачергового засідання Вченої ради Харківського національного університету внутрішніх справ було обрано голову Вченої ради вишу. Члени ради одноголосно підтримали кандидатуру ректора університету полковника поліції Дмитра Швеця.

На базі університету стартував освітній проект «АnуОNЕ»

На базі Харківського національного університету внутрішніх справ спільно за сприянням громадської організації «Міжнародний науково-освітній центр» стартував освітній проект «АnуОNЕ».

Курсанти університету взяли участь у Міжнародному благодійному балі «Коли збуваються мрії»

Міжнародний благодійний бал «Коли збуваються мрії» вже багато років є яскравою подією в житті Харкова і дарує багато незабутніх вражень своїм гостям.  Ювілейний десятий бал відбувся у бальній залі готелю Харків Палас Прем'єр. У заході взяли участь курсанти університету, начальники факультетів № 1 і № 4 Олександр Музичук і В’ячеслав Марков з дружинами, викладач кафедри криміналістики та судової експертології факультету №1 Владлена Приходько.

До уваги!

22 травня 2019 року о 15.00 у Харківському національному університеті внутрішніх справ відбудеться щорічна виставка творчих робіт курсантів і працівників факультету № 1. Виставка проходитиме в холі біля актової зали № 1 адміністративного корпусу.

 

За покликом серця

Курсанти Харківського національного університету внутрішніх справ взяли участь у весняному благодійному балі «За покликом серця», який проводився вдруге. На заході також був присутній проректор університету Анатолій Клочко. Бал, організований громадською організацією «Студентське  самоврядування», пройшов у Харків Палас Прем'єр Готелі.

Оголошення

МАЙБУТНІМ ПОЛІЦЕЙСЬКИМ!

Розпочата електронна реєстрація кандидатів з числа цивільних осіб, що бажають навчатися у вищих навчальних закладах зі специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських, за кошти державного бюджету

Шановні студенти денної та заочної форми навчання!

Інформуємо Вас про підвищення вартості освітніх послуг з 08 лютого 2019 року.

24 травня 2019 року у Харківському національному університеті внутрішніх справ відбудеться науково-практична конференція, присвячена світлій пам’яті Олександра Анатолійовича Пушкіна, «Проблеми цивільного права та процесу»

31 травня 2019 року Харківський національний університет внутрішніх справ запрошує Вас узяти участь у роботі IV Міжнародної науково-практичної конференції «Підготовка поліцейських в умовах реформування системи МВС України»

До уваги!

З 1 березня 2019 року в Харківському національному університеті внутрішніх справ змінено реквізити.