У межах діяльності Центру психологічного здоров’я Харківського національного університету внутрішніх справ (на громадських засадах) відбулася чергова зустріч працівників кафедри педагогіки та психології факультету № 3 щодо надання психологічної допомоги особам, які цього потребують.

Професорка кафедри Наталя Мілорадова провела індивідуальну психологічну консультацію із військовослужбовцем, під час якої надала рекомендації щодо подолання наслідків стресу, способів самодопомоги, прийомів психологічного відновлення, покращення емоційного стану, підвищення емоційної стійкості та відновлення після виконання бойових завдань.

Прийоми громадян консультантами проводяться щосереди та щоп’ятниці з 14.00 до 17.00 год. за адресою: м. Вінниця, вулиця Соборна, 72, поверх 3, кім. 313.