Правове регулювання правоохоронної – тема засідання гуртка

Доцент кафедри теорії та історії держави і права факультету № 1 Станіслав Іванов провів чергове засідання наукового гуртка з питань, пов’язаних із механізмом правового регулювання правоохоронної і правозахисної діяльності.

Проблеми цивільного права та процесу

За такою темою у ХНУВС пройшла науково-практична конференція, присвячена 99-й річниці від дня народження видатного вітчизняного вченого у сфері цивільного права, професора, доктора юридичних наук, лауреата Державної премії Української РСР, заслуженого юриста України Олександра Анатолійовича Пушкіна.

Підтримка обдарованої молоді закладів вищої освіти МВС України (відео)

На базі Харківського національного університету внутрішніх справ пройшов ІІ етап Конкурсу наукових робіт здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти ЗВО, що належать до сфери управління Міністерства внутрішніх справ України. Конкурс відбувся у форматі науково-практичної конференції за участі 55 конкурсантів.

Засідання наукового гуртка до Дня Героїв України

Напередодні державного свята чергове засідання наукового гуртка кафедри правоохоронної діяльності та поліціїстики факультету № 6 відбулося за участі завідувачки кафедри Ірини Панової, керівниці наукового гуртка Вікторії Мельник, викладачів кафедри та студентів.

У ХНУВС пройшов Конкурс наукових робіт МВС України

Департаментом освіти, науки та спорту МВС України і Харківським національним університетом внутрішніх справ проведено публічний захист наукових робіт підсумкового етапу Конкурсу наукових робіт здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти ЗВО, що належать до сфери управління Міністерства внутрішніх справ України.

Участь у науково-практичній конференції

Професор кафедри цивільного права та процесу факультету № 6 ХНУВС Володимир Кройтор взяв участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Цивільне судочинство України на шляху до євроінтеграції», присвяченої 100-річчю від дня народження професорів Михайла Штефана та Павла Заворотька – фундаторів національного процесуального права.

Обговорення корупційної злочинності на засіданні наукового гуртка

Відбулося чергове засідання секції «Проблемні аспекти забезпечення економічної безпеки держави» наукового студентсько-курсантського гуртка кафедри соціально-економічних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ «Актуальні проблеми розвитку національної економіки в умовах глобалізації».

Представники науково-педагогічного складу ХНУВС серед авторів навчального посібника з адміністративного права та адміністративного процесу

У межах науково-дослідної та методичної співпраці з Академією адміністративно-правових наук і Київським університетом інтелектуальної власності та права представники кафедри адміністративного права та процесу факультету № 1 – завідувачка, докторка юридичних наук, професорка Олена Салманова, професор кафедри, доктор юридичних наук, професор Анатолій Комзюк та доцентка кафедри, кандидатка юридичних наук, професорка Ірина Казанчук долучилися до колективу авторів навчального посібника «Адміністративне право та адміністративний процес в умовах воєнного стану в Україні», виданого у 2-х томах.

Відзначено спортивні та наукові досягнення курсантів університету

Під час шикування особового складу факультету № 1 ХНУВС декан Віталій Романюк привітав курсантів, які стали переможцями та призерами чемпіонату України з бойових мистецтв комбат самозахист ІСО, чемпіонату Європи з козацького двобою, чемпіонату України серед студентів із кікбоксингу WAKO, чемпіонату України з французького боксу САВАТ.

Інтелектуальна вікторина до Дня науки

За ініціативи курсантської ради факультету № 1 ХНУВС кафедрою теорії та історії держави та права до Дня науки було організовано вікторину на знання дисципліни «Теорія держави та права». В інтелектуальному змаганні взяли участь команди першого, другого та третього курсів.