До уваги вступників на навчання за кошти фізичних та юридичних осіб (факультет № 6)
header image

Шановні абітурієнти, нагадуємо вам контактні номери телефонів представників Приймальної комісії Харківського національного університету внутрішніх справ для вступу на навчання на факультет № 6 за кошти фізичних та юридичних осіб, за якими можна проконсультуватися та отримати інформацію щодо вступної кампанії.

Патріотичний концерт до Дня Конституції України
header image

Мистецтво завжди надає наснаги жити навіть у найскладніші часи. Особливо це відчувається під час війни, коли потрібно залишатися сильними духом, усвідомлювати справжні життєві цілі й цінності. Можливість навчатися й працювати нам сьогодні дають наші військові, саме завдяки їм ми відчуваємо захист і безпеку.

Права людини під час війни та збройного конфлікту
header image

Команда учасників Школи наукового лідерства Харківського національного університету внутрішніх справ у складі курсанта 2 курсу факультету № 3 Руслана Салогуба і першокурсників факультету № 2 Олександра Тарабанова та Мілєни Цвєткової продовжує реалізацію власного соціального проєкту – інтерактивного курсу «WEEKLY».

«Олена Пчілка – світло добра і любові»
header image

Наукова бібліотека Харківського національного університету внутрішніх справ презентує віртуальний біографічний нарис, присвячений 175-річчю від дня народження відомої української літераторки, громадської діячки родоначальниці української дитячої літератури Олени Пчілки.

Розгром московських військ під Конотопом (1659 р.)
header image

Після смерті славетного гетьмана Богдана Хмельницького (1657 р.) Україна переживала період нестабільності та неспокою, який історики називають Руїною. Московське царство прагнуло скористатися цією ситуацією, активно втручаючись у внутрішні справи Гетьманщини, не дотримуючись Переяславських статей 1654 р.

Заняття з курсовими офіцерами університету
header image

Працівники кафедри педагогіки та психології факультету № 3 та відділення психологічного забезпечення ВКЗ ХНУВС провели інформаційну годину з фахівцями, на яких покладені функції керівників курсів факультетів №№ 1-4 та інституту післядипломної освіти за темою «Попередження суїцидальної поведінки в підрозділах Національної поліції України».

Лекція суддів Конституційного Суду України
header image

Професор кафедри юридичних дисциплін Сумської філії ХНУВС Олексій Шуміло разом із студентами першого курсу, які навчаються за спеціальністю «Право», взяли участь у черговій тематичній лекції суддів Конституційного Суду України на тему «Застосування актів Європейського Союзу та рішень Суду Справедливості у практиці Конституційного Суду України».

Участь у благодійному заході
header image

Доцент кафедри тактичної та спеціальної фізичної підготовки факультету № 3 Харківського національного університету внутрішніх справ, капітан поліції Тихін Шевченко і старший викладач цієї ж кафедри, капітан поліції Олександр Скляр взяли участь у благодійному мотопробігу, який пройшов у м. Вінниця.

Можливості штучного інтелекту для викладання іноземної мови
header image

Викладацький склад кафедри іноземних мов факультету № 4 ХНУВС – завідувачка кафедри Олена Статівка, доценти Олег Гончарук, Валентина Кочина, Валентина Почуєва, старші викладачі Артем Білoусов та Лариса Сазанова взяли участь у міжнародному онлайн-вебінарі «Will Generative AI ruin creativity? Life Competencies in the Generative AI era» від Cambridge University Press & Assessment.

Інтелектуальна гра до дня державного свята
header image

З нагоди Дня Конституції України представники курсантсько-студентського самоврядування Сумської філії ХНУВС організували і провели інтелектуально-пізнавальний брейн-ринг. В інтелектуальному поєдинку на знання історії держави і права зустрілися команди факультетів № 1, № 4 та Сумської філії ХНУВС.