Співпраця з регіональним центром із надання безоплатної вторинної правової допомоги

Професорка кафедри теорії та історії держави і права факультету № 1 ХНУВС Юлія Загуменна та доцентка цієї ж кафедри Олена Юшкевич провели зустріч із директором Кам’янець-Подільського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Валентином Бартишем.

Курсантка Софія Коваль стала переможницею у чемпіонаті України із сумо

У м. Луцьк пройшов чемпіонат України серед юнаків і дівчат з боротьби сумо. У змаганнях взяла участь курсантка 1 курсу факультету № 3 Софія Коваль. За результатами виступів вона посіла І місце у ваговій категорії до 55 кг. Вітаємо Софію та бажаємо нових перемог у спорті та навчанні!

Участь курсанток ХНУВС у Міській Дебатній Лізі

Представниці Школи наукового лідерства Харківського національного університету внутрішніх справ курсантки 3 курсу факультету № 2 Оксана Собко та Олена Вахницька взяли участь у Міській Дебатній Лізі, що відбулася у Молодіжному центрі «Квадрат» (м. Вінниця).

До Дня захисників і захисниць України відбулося засідання наукового гуртка кафедри правоохоронної діяльності та поліціїстики

Відзначення Дня захисників і захисниць України стало темою проведення чергової зустрічі наукового гуртка кафедри правоохоронної діяльності та поліціїстики факультету № 6, в якому взяли участь завідувачка кафедри правоохоронної діяльності та поліціїстики Ірина Панова, керівниця наукового гуртка  Вікторія Мельник, викладачка кафедри Дар’я Глушкова, студенти та слухачі магістратури факультету № 6.

Курсанти ознайомили ліцеїстів із університетом

Здобувачі вищої освіти факультету № 3 Харківського національного університету внутрішніх справ провели профорієнтаційні заходи з учнями випускних класів ліцею № 4 м. Вінниця та ознайомили їх із правилами вступу до закладу вищої освіти системи МВС.

Для студентів-першокурсників розпочалися очні заняття

Сьогодні у здобувачів вищої освіти факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ розпочався навчальний процес у режимі офлайн. Впродовж тижня усі вони заселилися у гуртожиток, в якому створено безпечні, зручні й комфортні умови.

Курсанти відвідали Вінницький обласний краєзнавчий музей

Професорка кафедри педагогіки та психології Харківського національного університету внутрішніх справ Наталя Мілорадова разом із кураторською групою факультету № 3 відвідали презентацію найбільшого зібрання матеріалів і документів з історії, етнографії і культури Східного Поділля.

Превентивна діяльність Національної поліції стала темою бінарного заняття

Доцент кафедри правоохоронної діяльності та поліціїстики факультету № 6 Микола Голуб разом зі старшим інспектором відділу зв'язків з громадськістю Управління патрульної поліції в Харківській області Артемом Лихомановим провели лекційне бінарне заняття із навчальної дисципліни «Адміністративно-юрисдикційна діяльність поліції».

Підвищення кваліфікації онлайн

Професор кафедри теорії та історії держави і права факультету № 1 Дмитро Слинько взяв участь у вебінарі «Національно-патріотичне виховання: що таке політична нація і як круто до неї належати?», що відбувся на національній освітній платформі «Всеосвіта».

Левітт Інститут Міжнародного розвитку розпочинає осінній семестр курсу «Критичне мислення та адвокатура як основа вільного суспільства»

Шановні здобувачі вищої освіти ХНУВС! 9 жовтня 2023 Левітт Інститут Міжнародного розвитку розпочинає осінній семестр курсу «Критичне мислення та адвокатура як основа вільного суспільства». Левітт Інститут міжнародного розвитку – американська громадська неприбуткова організація, діяльність якої спрямована на підготовку кадрів серед студентів та практикуючих юристів, які добре обізнані у західно-правовій етиці, мислять критично та вміють застосовувати законодавство України.