До уваги майбутніх курсантів! Вступ 2023!
З 01 листопада 2022 року на порталі для кандидатів на навчання за державним замовленням osvita.np.gov.ua відкрито для заповнення анкету кандидата на навчання у закладах вищої освіти зі специфічними умовами навчання, що здійснюють підготовку поліцейських. 
У ХНУВС відбудеться олімпіада «Юний правознавець»

15-20 грудня 2022 року факультет № 6 ХНУВС у дистанційному режимі проводитиме олімпіаду «Юний правознавець» серед учнів 10-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів міста Харкова та Харківської області, а також здобувачів І та ІІ курсів закладів фахової передвищої та професійної (професійно-технічної) освіти.

До уваги науково-педагогічних працівників і здобувачів вищої освіти ХНУВС!

Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти оголошує конкурс (донабір) до галузевих експертних рад. Прийом документів триватиме з 25.11.2022 по 15.12.2022. Докладна інформація про конкурс (умови, аплікаційні форми, заяви) за посиланням: https://naqa.gov.ua.

Онлайн-зустріч із майбутніми абітурієнтами ХНУВС

Відбулась онлайн-зустріч на тему «Особливості вступу і навчання в Харківському національному університеті внутрішніх справ у 2023 році» з випускниками середніх навчальних закладів Івано-Франківської, Закарпатської, Херсонської, Донецької, Полтавської та Харківської областей за участю представників управлінь кадрового забезпечення Головних управлінь Національної поліції та департаментів і відділів освіти в областях.

Завітай у рідну школу!

Професор кафедри правоохоронної діяльності та поліціїстики факультету № 6 доктор юридичних наук, професор Олена Синявська відвідала рідну школу - Комунальну установу “Сумська класична гімназія Сумської міської ради”.

Психологи університету підвищують кваліфікаційний рівень

У межах реалізації Національної програми психічного здоров’я та психосоціальної підтримки за сприяння керівництва МВС доценти кафедри соціології та психології факультету № 6 Лада Чепіга, Катерина Маннапова, Юлія Твердохвалова взяли участь у навчальному модулі EMDR 1 для психологів системи Міністерства внутрішніх справ та Служби безпеки України за підтримки програми НАТО з переходу з військової кар’єри на цивільну (Military Career Transition Programme).

Практичне заняття з документування воєнних злочинів

Для здобувачів вищої освіти факультету № 1 ХНУВС у межах факультативу «Дії слідчо-оперативних груп Національної поліції з документування воєнних злочинів» доцентка кафедри кримінального процесу та організації досудового слідства факультету № 1 Аліна Піддубна провела практичне заняття за темою «Процесуальні й тактичні особливості проведення невідкладних слідчих (розшукових) дій щодо документування воєнних злочинів».

Просвітницька лекція для школярів щодо недопущення прояву різних видів насильства

У межах щорічної Всесвітньої акції «16 днів проти насильства» доцентом кафедри педагогіки та психології Павлом Червоним спільно з курсантами 3 курсу факультету № 3 ХНУВС, які навчаються за спеціальністю «Психологія» (психолог ювенальної превенції), проведено інформаційно-просвітницькі заходи в Комунальному закладі «Вінницький ліцей № 6».

Профорієнтаційні зустрічі з абітурієнтами тривають

Відділом рекрутингу та організації профорієнтаційної роботи ХНУВС організовано та проведено онлайн-зустрічі з випускниками 11-х класів Харківської ЗОШ I-III ступенів № 102 Харківської міської ради Харківської області, КЗ «Вінницький ліцей № 16», а також з учнями випускних класів п’ятьох ЗОШ І-ІІІ ступенів м. Мерефа Харківської області.

Для студентів Сумської філії ХНУВС проведено бінарне заняття з нотаріусом

Для студентів-першокурсників Сумської філії ХНУВС проведено бінарне заняття з навчальної дисциплін «Судові та правоохоронні органи України» за темою «Органи та установи юстиції». Професор кафедри юридичних дисциплін Сумської філії ХНУВС Олексій Шуміло запросив для його проведення випускницю філії, приватного нотаріуса Сумського міського нотаріального округу Анну Лисенко.