До уваги вступників!

З 01 липня 2022 року розпочато реєстрацію електронних кабінетів вступника для осіб, які вступають на навчання на основі повної загальної середньої освіти та ОКР молодший спеціаліст (ступеня молодший бакалавр або фаховий молодший бакалавр) у 2022 році. 

МВС затвердило єдиний графік проведення вступної кампанії у заклади вищої освіти МВС в 2022 році

Нагадуємо, що в 2022 році вступити на бакалаврат денної форми за державним замовленням можливо на підставі вступного випробовування (без необхідності подавати результати національного мультипредметного тесту).

Важлива інформація для майбутніх студентів ХНУВС (контрактна форма навчання)

Для вступу на навчання на факультет № 6 (контракт) до Харківського національного університету внутрішніх справ у 2022 році необхідно: 1. Для вступників на основі повної загальної середньої освіти на денну та заочну форми навчання: скласти мультипредметний тест в період з 18 липня по 10 серпня; створити електронний кабінет вступника з 01 липня на сайті vstup.edbo.gov.ua.

Вступ до магістратури ХНУВС у 2022 році без ЗНО!

Військовослужбовці Збройних Сил України та особи, залучені до Сил територіальної оборони, поліцейські, рятувальники, особи рядового і начальницького складу Державної кримінально-виконавчої служби, Національної гвардії, Державної прикордонної служби, Державної пенітенціарної служби, прокуратури, Служби судової охорони, Державного бюро розслідувань, Служби безпеки України та інші (у разі наявності підтверджувальних документів) під час вступу на навчання для здобуття ступеня магістра за кошти фізичних та юридичних осіб (контракт) на факультет № 6, беруть участь у конкурсному відборі за результатами тільки фахового іспиту, що складається в університеті. 

Спортивне свято до Міжнародного дня молоді

У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбулося спортивне свято, присвячене Міжнародному дню молоді. У змаганнях із настільного тенісу та міні-футболу взяли участь курсанти та курсантки факультетів № 2 та № 3.

Разом до перемоги!

Футбольний клуб Харківського національного університету внутрішніх справ «Універ-Динамо» бере участь у чемпіонаті м. Вінниця. У першому турі університетська команда зустрілася з вихованцями ФК «Нива U19» м. Вінниця. Гра проходила на спортивному комплексі «Хімік» і завершилася перемогою динамівців з рахунком 3:0. 

Юристи-практики провели лекцію для курсантів університету

Група курсантів факультету № 3 Харківського національного університету внутрішніх справ відвідала лекцію «Вчинення кримінального протиправного діяння під впливом фізичного або психічного примусу в умовах війни». Лекція була організована відділом соціально-гуманітарної роботи та правовим сектором Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки. 

Про організацію службової діяльності іноземною мовою

Викладачами кафедри гуманітарних дисциплін Сумської філії ХНУВС Юлією Самойловою та Анною Решитько було організовано та проведено бінарне заняття з дисципліни «Іноземна мова професійного спрямування» за участі інспектора сектору ювенальної превенції  відділення поліції № 1 м. Білопілля СРУП ГУНП в Сумській області Єви Тесленко.

Молодь – майбутнє України!

Курсанти факультетів № 2 та № 3 Харківського національного університету внутрішніх справ взяли участь у молодіжному форумі «Українська молодь вражає», організованому Департаментом соціальної та молодіжної політики Вінницької обласної військової адміністрації з нагоди Міжнародного Дня молоді.

День молоді 2022: представники студентсько-курсантського самоврядування Сумської філії ХНУВС взяли участь у Молодіжній зустрічі «Дій»

12 серпня Україна вперше відзначає День молоді з усім світом. 2022  рік для української молоді став особливим, адже саме молодь активно проявляє себе у воєнний період, долучаючись до волонтерської діяльності. Молодь Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ не є винятком.