До уваги вступників на навчання за кошти фізичних та юридичних осіб (факультет № 6)
header image

Шановні абітурієнти, нагадуємо вам контактні номери телефонів представників Приймальної комісії Харківського національного університету внутрішніх справ для вступу на навчання на факультет № 6 за кошти фізичних та юридичних осіб, за якими можна проконсультуватися та отримати інформацію щодо вступної кампанії.

Разом ми – сила!
header image

Харківський національний університет внутрішніх справ з початком війни був вимушений передислокуватися до інших регіонів України, щоб зберегти колектив й продовжити готувати нові поліцейські кадри для Сил безпеки та оборони. 


Доброчесність: від теорії до практики
header image

Декан факультету №1 ХНУВС Віталій Романюк пройшов курс для викладачів закладів вищої освіти «6 кроків до доброчесності: від теорії до практики». Учасники курсу розглянули такі теми: «Суспільна доброчесність», «Доброчесність викладача закладу вищої освіти», «Що таке корупція?», «Прояви корупції в освітній сфері».

Юридична освіта майбутнього
header image

Курсант факультету № 1 Тейюб Абдулаєв та курсант факультету № 4 Артем Громович, які є членами наукового гуртка кафедри теорії та історії держави і права, стали півфіналістами ІІ Всеукраїнського молодіжного конкурсу «Юридична освіта майбутнього».

Участь курсантів у міжнародній науково-практичній конференції
header image

Курсанти факультету № 1 Дмитро Мірошник, Діана Рейда під науковим керівництвом професора кафедри оперативно-розшукової діяльності та розкриття злочинів Олексія Деревягіна взяли участь у ХХVІІІ міжнародній науково-практичній конференції «Trends and Perspectives of the Development of Science and Education in Globalization».

Співпраця відділення Юридичної клініки ХНУВС зі Студентською радою Вінниччини
header image

Координатор відділення Юридичної клініки Харківського національного університету внутрішніх справ у м. Вінниця Віталій Найда провів ознайомчу зустріч із представниками Студентської ради Вінниччини – головою комітету з освітньо-правової діяльності Назаром Ніколайчуком і волонтеркою комітету Євгенією Станіславенко.

Політична та етнічна українська нація: дефініція та зміст держави, яку ми будуємо
header image

За такою темою виховні години провели для здобувачів вищої освіти Харківського національного університету внутрішніх справ працівниці відділу соціально-гуманітарної роботи Валентина Лаврусенко та Марія Артюхова.

Робоча зустріч представників КМЄС із керівництвом ХНУВС і НАНГУ
header image

Під час зустрічі із делегацією Консультативної місії Європейського Союзу в Україні ректор університету Валерій Сокуренко відзначив тривалу співпрацю, зокрема у межах проєкту міжнародної технічної допомоги «Операційна підтримка у наданні стратегічних консультацій щодо реформування сектору цивільної безпеки України».

Підвищення кваліфікації онлайн
header image

Заступник декана з навчально-методичної роботи факультету № 1 ХНУВС Олексій Салманов взяв участь у міжнародному вебінарі на тему: «Міжнародний досвід використання штучного інтелекту в освітньому процесі».

З абітурієнтами проведено консультації
header image

У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбулися консультації щодо вимог з оцінювання рівня фізичної підготовленості та проведення співбесіди з оцінювання рівня вмотивованості до обраної професії.