Курсанти взяли участь у тренінгу з надання допомоги пораненим в умовах бойових дій

Курсанти та курсантки третього та четвертого курсів факультету № 1 взяли участь у тренінгу за темами «Tactical Combat Casualty Care» («Надання допомоги пораненим в умовах бойових дій») та «Basic Life Support» (Протокол базової підтримки життя), що відбувся у м. Кам’янець-Подільський протягом 8–10 серпня 2022 р.

Формування нового покоління молодіжних лідерів

Голова Школи наукового лідерства ХНУВС Віталій Найда успішно пройшов усі кваліфікаційні етапи та отримав статус молодіжного лідера зі сталого розвитку програми United People Global (UPG). До участі у програмі було відібрано учасників з усього світу.

Навчання на платформі LEEd CEPOL триває

Проректор Харківського національного університету внутрішніх справ Леонід Могілевський взяв участь у вебінарі англійською мовою «Crime prevention through environmental design – Preventing and mitigating the effects of terrorism in public places» на освітній онлайн-платформі LEEd CEPOL.

Лекція з питань психології для колег із Німеччини

Завідувачка кафедри педагогіки та психології факультету № 3 доктор педагогічних наук, професорка Олена Федоренко провела відкриту лекцію-доповідь для студентів і викладачів філософського факультету і факультету гуманітарних наук в Julius Maximilian University of Würzburg  (Німеччина) на тему «Контент-аналіз у психологічній практиці».

Наукова діяльність в умовах воєнного стану

Науково-педагогічний склад та курсанти факультету № 4 Харківського національного університету внутрішніх справ навіть в умовах воєнного стану продовжують активно займатися науково-дослідною роботою – беруть участь у науково-практичних конференціях, інших наукових заходах.

Актуальні питання взаємодії органів досудового розслідування та прокуратури стали темою доповіді на міжнародній конференції

Доцент кафедри кримінального процесу та організації досудового слідства кандидат юридичних наук, доцент Олексій Салманов разом із членом наукового гуртка кафедри кримінального процесу та організації досудового слідства курсантом 4 курсу факультету № 1 Андрієм Топчієм дистанційно взяли участь у ХХVII міжнародній науково-практичній конференції «Multidisciplinary academic notes. Theory, methodology and practice», яка проходила у м. Прага, Чеська Республіка.

Створення ефективного освітнього середовища засобами іноземної мови

У рамках підвищення кваліфікації представники кафедри іноземних мов факультету № 4 Харківського національного університету внутрішніх справ завідувачка кафедри іноземних мов факультету № 4 Олена Статівка та викладачі цієї ж кафедри Валентина Почуєва, Любов Русанова, Валентина Кочина, Лариса Сазанова, Олег Гончарук та Артем Білоусов взяли участь у міжнародному онлайн-вебінарі «Ways to create healthy learning environment» від Linguist LTD та National Geographic Learning.

До уваги!

14-15 липня 2022 року о 09.00 у Харківському національному університеті внутрішніх справ (м. Кам’янець-Подільський) відбудеться тренінг «Застосування практики ЄСПЛ при розгляді кримінальних проваджень про корупцію». Навчальні заходи організовано ПРООН у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансування Європейського Союзу.

Кембриджський іспит – надійна оцінка рівня володіння іноземною мовою

У рамках підвищення кваліфікації за методикою підготовки до Кембриджських іспитів представники кафедри іноземних мов факультету № 4 Харківського національного університету внутрішніх справ Олена Статівка, Валентина Почуєва, Любов Русанова, Валентина Кочина, Лариса Сазанова, Олег Гончарук та Артем Білоусов взяли участь у міжнародному онлайн-вебінарі «Developing and assessing writings kills for B2 First for Schools» від Cambridge University Press & Assessment.

Ефективна праця з головними ресурсами Clarivate для покращення наукової діяльності

Доцентка кафедри адміністративного права та процесу факультету № 1 Ірина Казанчук взяла участь у циклі онлайн-вебінарів за темами «Оцінка міжнародної співпраці» та «Clarivate для науковців», організованих міжнародною організацією Clarivate.