"Знання. Закон. Честь."
Харківський національний університет внутрішніх справ
61080, Україна, м. Харків, пр. Льва Ландау, 27    (057) 7398-181    khnuvs@univd.edu.ua
Розпочато серію зустрічей з британськими та європейськими поліцейськими, присвячених проблемам правоохоронної діяльності в умовах війни

За сприяння Поліцейського інституту східного регіону (Policing Institute for the Eastern Region - PIER) та Школи гуманітарних та соціальних наук Англія Раскін Університету (School of Humanities and Social Sciences at Anglia Ruskin University - ARU, м. Кембридж, Сполучене Королівство), Харківським національним університетом внутрішніх справ спільно з Головним управлінням Національної поліції України в Харківській області  розпочато серію зустрічей з Британськими та Європейськими поліцейськими, присвячених проблемам правоохоронної діяльності в умовах війни в Україні "Policing in war time Ukraine: in conversation with Kharkiv police officers". 

Забезпечення якості вищої освіти України в умовах війни

Професорка кафедри соціології та психології Ірина Нечітайло факультету № 6, професорка кафедри теорії та історії держави і права факультету № 1 Юлія Загуменна взяли участь у Міжнародному онлайн-форумі «Забезпечення якості вищої освіти України в умовах війни». 

Знайомство з міжнародним гуманітарним правом

Учасниця Школи наукового лідерства ХНУВС курсантка 1 курсу факультету № 1 Анастасія Ємельяненко взяла участь у першій сесії Всеукраїнської школи міжнародного гуманітарного права.

Школа наукового лідерства ХНУВС отримала міжнародний грант

Голова Школи наукового лідерства Харківського національного університету внутрішніх справ Віталій Найда як стипендіат Фонду Конрада Аденауера в Україні отримав грант від Фонду на підготовку та проведення освітнього заходу "Наша перемога в наших словах". Це онлайн-програма створення історій життя на війні для курсантів-учасників Школи.

Викладачі кафедри іноземних мов ознайомилися з особливостями навчальних онлайн-платформ

Доцентка кафедри іноземних мов факультету № 4 Харківського національного університету внутрішніх справ Валентина Почуєва та викладачі цієї ж кафедри Артем Білоусов та Валентина Кочина відвідали онлайн-вебінар від National Geographic Learning «Maximizing online learning in the YL classroom with National Geographic’s Look» (видавництво National Geographic Learning, Cерія «Look»).   

Участь у міжнародній конференції

Завідуюча кафедри поліцейської діяльності та публічного адміністрування факультету № 3 Ольга Безпалова та професор кафедри кримінального права та кримінології Андрій Шульга взяли участь онлайн у ХVII International Scientific and Practical Conference «Multidisciplinary academic notes. Theory, methodology and practice», що проходила у м. Токіо, Японія.

Участь у конференції з питань фінансування наукових досліджень

Голова Школи наукового лідерства ХНУВС Віталій Найда виступить доповідачем на конференції від Лейпцизького університету «Chance for Science Conference 2022», яка відбудеться онлайн англійською мовою на платформі Zoom 22 квітня 2022 року. 

Зміцнення потенціалу молодих жінок

Професорка кафедри кафедри теорії та історії держави і права факультету № 1 Юлія Загуменна долучилася до проєкту «Зміцнення потенціалу молодих жінок щодо просування Порядку денного «Жінки. Мир. Безпека» на місцевому рівні». У рамках проєкту взяла участь в онлайн тренінгу від команди гендерного консалдінгу «Гендер в деталях з гендерно-чутливої журналістики». 

Участь в онлайн-зустрічі стипендіатів і стипендіаток Фонду Конрада Аденауера в Україні

Голова Школи наукового лідерства ХНУВС Віталій Найда взяв участь в онлайн-зустрічі стипендіатів і стипендіаток усіх наборів Фонду Конрада Аденауера в Україні. У межах зустрічі з вітальною промовою виступила керівниця Харківського офісу Фонду Конрада Аденауера в Україні доктор Брігітта Трібель. 

Використання елементів бізнес-аналітики в ІТ-сфері

Кафедрою кібербезпеки та DATA-технологій факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ було організовано та проведено онлайн-доповідь на тему «Елементи бізнес-аналітики в ІТ-сфері».