Міжнародна співпраця та можливості юридичних клінік

Координаторка відділення юридичної клініки ХНУВС на факультеті № 6 доцентка кафедри цивільного права та процесу Елла Твердохліб взяла участь у роботі онлайн-заходу Асоціації юридичних клінік України (АЮКУ), присвяченому міжнародній співпраці АЮКУ та можливостям юридичних клінік.

Робочий візит представниці ХНУВС до м. Рига Латвійської Республіки

Доцентка кафедри кримінального процесу, криміналістики та експертології факультету № 6 ХНУВС, кандидатка психологічних наук, доцентка Світлана Лозова на запрошення ректора Національної академії оборони Латвії, полковника Маріса Утінанса прочитала лекції для представників правоохоронної системи – слідчих, суддів, прокурорів, експертів Латвії.

Зустріч із проєктною менеджеркою Національного Еразмус+ офісу в Україні

Представники відділу міжнародного співробітництва, науково-дослідної лабораторії з проблем досудового розслідування, кафедри поліцейської діяльності та публічного адміністрування факультету № 3, Сумської філії ХНУВС взяли участь в онлайн-зустрічі з проєктною менеджеркою Національного Еразмус+ офісу в Україні Катериною Ждановою.

Підсумки конкурсу есе англійською мовою до Дня Європи в Україні

Визначено переможців конкурсу есе англійською мовою на тему «European instruments for Human Rights Protection» (Європейські механізми захисту прав людини) для здобувачів вищої освіти Харківського національного університету внутрішніх справ.

Участь у вебінарі «Спільні слідчі групи» від СEPOL

Завідувач науково-дослідної лабораторії з проблем досудового розслідування ХНУВС Сергій Шатрава, завідувачка кафедри поліцейської діяльності та публічного адміністрування факультету № 3 Олена Джафарова, викладач кафедри юридичних дисциплін Сумської філії ХНУВС Валерій Матус успішно завершили онлайн-модуль спільного проєкту Агентства Європейського Союзу з підготовки співробітників правоохоронних органів (CEPOL) та проєкту TOPCOP.

Участь у Весняній школі м. Познань

Фахівчиня відділення дозвілля відділу соціально-гуманітарної роботи ХНУВС Валентина Лаврусенко пройшла навчання у Весняній школі «Сталий розвиток та соціальні інновації» у Республіці Польща. Школа була організована Університетом імені Адама Міцкевича у с. Палац Дембіна Грифінського повіту Західнопоморського воєводства (Республіка Польща).

Увага конкурс!

Запрошуємо здобувачів вищої освіти ХНУВС взяти участь у конкурсі есе англійською мовою «European instruments for Human Rights Protection» (Європейські механізми захисту прав людини) до Дня Європи в Україні, який організований відділом міжнародного співробітництва та кафедрою іноземних мов факультету № 4 за підтримки КМЄС в Україні.

Представники університету пройшли навчання з міжнародним оператором протимінної діяльності

Викладачі Харківського національного університету внутрішніх справ продовжують проходити навчання в межах курсу «Підготовка інструкторів з навчанням ризикам, пов’язаним з вибухонебезпечними предметами».

Ефективне викладання англійської мови стало темою вебінару

Старші викладі кафедри іноземних мов факультету №4 ХНУВС Артем Білоусов та Лариса Сазанова відвідали міжнародний онлайн-тренінг «Ресурси видавництва Пірсон та Дінтернал Ед’юкейшн для альтернативних видів навчання (мовні школи/курси/репетитори)» («Teaching English in a non-school environment»).

У ХНУВС відбувся Міжнародний психологічний форум «Особистість, суспільство, війна»

Від імені ректорату та Вченої ради Харківського національного університету внутрішніх справ учасників наукового заходу привітав ректор, член-кореспондент Національної академії правових наук України, доктор юридичних наук, професор, заслужений юрист України Валерій Сокуренко, який наголосив, що заплановані для обговорення питання є нагальними та вельми актуальними для суспільства.