Участь викладачів університету в “Осінній школі молодого науковця 3.0”

Професорка кафедри теорії та історії держави і права Юлія Загуменна та доцентка кафедри кримінального процесу та організації досудового слідства факультету № 1 Тетяна Фоміна взяли участь в “Осінній школі молодого науковця 3.0”, яку було організовано за підтримки Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України в рамках реалізації проєкту British Council «Активні громадяни» та спільно з ГО «Міжнародна фундація розвитку».

Лекція для студентів від професора Інституту приватного права Каспійського університету

На запрошення завідувача кафедри цивільного права та процесу факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ Юрія Жорнокуя головний науковий співробітник Інституту приватного права Каспійського університету доктор юридичних наук, професор Фархад Карагусов (Республіка Казахстан) провів лекцію для студентів на тему «Вчення про юридичні особи».

ХНУВС із нагоди Національного Дня Незалежності Польщі долучається до написання диктанту польською мовою

Вже втретє поспіль Центр Українсько-Польського розвитку ХНУВС долучає університетську спільноту, яка цікавиться польською мовою та культурою, а також усіх охочих взяти участь у написанні диктанту польською мовою, що відбудеться з 11 по 13 листопада 2022 року з нагоди святкування Національного Дня Незалежності Польщі.

Підвищення професійної майстерності

Професор кафедри правоохоронної діяльності та поліціїстики факультету № 6 Олена Синявська та доцент кафедри гуманітарних дисциплін Сумської філії ХНУВС Юлія Самойлова взяли участь в онлайн-тренінгу англійською мовою «2002/2022/ONL Police English Language» на освітній онлайн-платформі LEEd CEPOL, розробленого Агентством Європейського Союзу з навчання правоохоронних органів (CEPOL) cпільно з British Language Centre.

Участь у семінарі «Горизонт Європа для України»

Доцент кафедри гуманітарних дисциплін Сумської філії ХНУВС Тетяна Білоус взяла участь у семінарі «Горизонт Європа для України», організованого Офісом підтримки вченого за ініціативи Міністерства освіти і науки України. Модератор проєкту – Владислав Сікора. 

Представники ХНУВС взяли участь у інформаційному онлайн-заході, присвяченому питанню психологічного здоров’я

Здобувачі вищої освіти, представники науково-педагогічного складу та співробітники Харківського національного університету внутрішніх справ, у тому числі Сумської філії та КЛК ХНУВС, взяли участь в онлайн-заході, присвяченому питанню психологічного здоров’я, організованого Консультативною місією Європейського Союзу в Україні (КМЄС).

Участь у тренінгу з підготовки тренерів для локалізації НПД 1325 «Жінки. Мир. Безпека»

Міжнародний благодійний фонд «Український Жіночий Фонд» організував тренінг з «Локалізації та моніторингу місцевих планів дій на виконання НПД 1325 «Жінки. Мир. Безпека», що відбувся у рамках проєкту «Жінки, мир, безпека: місцеві потреби – місцеві рішення», який реалізується за підтримки Уряду Королівства Нідерландів.

До уваги здобувачів вищої освіти ХНУВС!

Консультативна місія Європейського Союзу з реформування сектору цивільної безпеки України (КМЄС) запрошує здобувачів вищої освіти ЗВО Міністерства внутрішніх справ України взяти участь 07 листопада 2022 року в онлайн-заходах до Дня психологічного здоров’я.

Співпраця з Програмою НАТО з виховання доброчесності

Відбулась онлайн-зустріч представників Європейського Союзу, компанії Particip із представниками Міністерства внутрішніх справ України та територіальних органів, закладів, установ і підприємств, що належать до сфери управління МВС із питань співпраці з Програмою НАТО з виховання доброчесності.

Онлайн-лекція з питань досудового провадження та кримінального процесу в змагальній системі

Здобувачі вищої освіти Харківського національного університету внутрішніх справ відвідують онлайн-курс англійською мовою «Критичне мислення та адвокатура як основа вільного суспільства» від Левітт Інституту Міжнародного розвитку, що викладається англійською мовою без перекладу досвідченими американськими та канадськими адвокатами та суддями.