"Знання. Закон. Честь."
Харківський національний університет внутрішніх справ
61080, Україна, м. Харків, пр. Льва Ландау, 27    (057) 7398-181    khnuvs@univd.edu.ua
Важлива інформація для вступників за державним замовленням – майбутнім курсантам ХНУВС!

Звертаємо вашу увагу на те, що добір (відбір) кандидатів на навчання до закладів освіти органів системи МВС та оформлення їх особових (навчальних справ) у період дії воєнного стану дозволяється здійснювати закладам освіти органів системи МВС. Прийом на навчання до Харківського національного університету внутрішніх справ здійснюється на конкурсній основі за результатами внутрішніх вступних іспитів, згідно з Правилами прийому.

Мрієш стати поліцейським? Вступай до ХНУВС!

Якщо ти хочеш стати поліцейським, бажаєш захищати права та свободи громадян – у тебе є шанс вступити до Харківського національного університету внутрішніх справ!

Важлива інформація для майбутніх студентів ХНУВС (контрактна форма навчання)

Для вступу на навчання на факультет № 6 (контракт) до Харківського національного університету внутрішніх справ у 2022 році необхідно: 1. Для вступників на основі повної загальної середньої освіти на денну та заочну форми навчання: скласти мультипредметний тест в період з 18 липня по 10 серпня; створити електронний кабінет вступника з 01 липня на сайті vstup.edbo.gov.ua...

Вступ до магістратури ХНУВС у 2022 році без ЗНО!

Військовослужбовці Збройних Сил України та особи, залучені до Сил територіальної оборони, поліцейські, рятувальники, особи рядового і начальницького складу Державної кримінально-виконавчої служби, Національної гвардії, Державної прикордонної служби, Державної пенітенціарної служби, прокуратури, Служби судової охорони, Державного бюро розслідувань, Служби безпеки України та інші (у разі наявності підтверджувальних документів) під час вступу на навчання для здобуття ступеня магістра за кошти фізичних та юридичних осіб (контракт) на факультет № 6, беруть участь у конкурсному відборі за результатами тільки фахового іспиту, що складається в університеті. 

Визначення корупційних ризиків у діяльності МВС у воєнний період

Завідувач науково-дослідної лабораторії з проблем досудового розслідування підполковник поліції Сергій Шатрава, науковий співробітник науково-дослідної лабораторії з проблем наукового забезпечення правоохоронної діяльності та якості підготовки Наталя Прібиткова та уповноважена з антикорупційної діяльності ХНУВС Ольга Піскунова взяли участь у роботі круглого столу «Виявлення корупційних ризиків у діяльності МВС в умовах воєнного стану та післявоєнного відновлення України», який відбувся на базі Львівського державного університету внутрішніх справ.

Подяка Харківському благодійному фонду "Благо" за гуманітарну підтримку працівників університету та членів їх сімей

Керівництво Харківського національного університету внутрішніх справ висловлює глибоку вдячність засновникові Благодійної організації «Харківський благодійний фонд "Благо"» Володимиру Казусю за підтримку, надану в рамках гуманітарного проєкту «Ліки для працівників університету та членів їх сімей», що реалізується за координації керівника Центру Українсько-Польського розвитку ХНУВС Миколи Пахніна, начальниці відділу зв'язків з громадськістю Ірини Щербакової та завідувача науково-дослідної лабораторії з проблем психологічного забезпечення правоохоронної діяльності Олексія Сердюка.

Участь у конференції «Проблеми кваліфікації та розслідування кримінальних правопорушень в умовах воєнного стану»

Завідувач кафедри кримінального процесу та організації досудового слідства факультету № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ Віталій Романюк та старша викладачка кафедри Інна Строк дистанційно взяли участь у роботі науково-практичної конференції «Проблеми кваліфікації та розслідування кримінальних правопорушень в умовах воєнного стану». Захід відбувся у Національній академії внутрішніх справ. 

Співробітництво з британськими криміналістами з NPCC Forensic Capability Network (FCN)

Завідувач науково-дослідної лабораторії з проблем психологічного забезпечення правоохоронної діяльності Олексій Сердюк та доцент кафедри криміналістики, судової експертології та домедичної підготовки факультету № 1 Тетяна Матюшкова провели зустріч з британськими фахівцями з криміналістики, представниками Мережі Криміналістичних Можливостей (FCN, Forensic Capability Network), яка є частиною Ради Керівників Національної Поліції Сполученого Королівства (NPCC, National Police Chiefs Council). 

Підтримуємо медичні установи

За підтримки Кримінологічної асоціації України представники кафедри кримінального права і кримінології факультету № 1 передали до проктологічного відділення КНП «Міська клінічна лікарня № 2 імені проф. О. О. Шалімова» медичне устаткування, засоби особистої гігієни, серветки тощо.

ЄС та МОМ розробили правила безпеки для внутрішньо переміщених осіб

Європейський Союз спільно з Міжнародною організацією з міграції (МОМ), Міністерством соціальної політики України запустили всеукраїнську комунікаційну кампанію, присвячену безпеці внутрішньо переміщених осіб. Станом на кінець квітня таких було 7,7 мільйона. Очевидно, їхня кількість зростатиме.

Новини...

ОГОЛОШЕННЯ

22 червня 2022 року в Харківському національному університеті внутрішніх справ відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні проблеми сучасної науки в дослідженнях молодих учених, курсантів та студентів» в онлайн-режимі

МАЙБУТНІМ ПОЛІЦЕЙСЬКИМ!

Розпочата електронна реєстрація кандидатів з числа цивільних осіб, що бажають навчатися у вищих навчальних закладах зі специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських, за кошти державного бюджету.

До уваги!

З  1 січня 2020 року в Харківському національному університеті внутрішніх справ змінено реквізити.

Для допомоги громадянам діє «гаряча телефонна лінія»

У Харківському національному університеті внутрішніх справ діє гаряча телефонна лінія (057) 73-98-181. На Харківщині також працює волонтерська «гаряча лінія» про COVID-19.

Оголошення

До уваги здобувачів вищої освіти: студентів, магістрів, аспірантів ХНУВС

Здобувачам освіти та працівникам ХНУВС!

Для отримання психологічної допомоги та підтримки рекомендовано звертатись до ВПЗ ВКЗ (корпус 2/12, каб. 109), на електронну адресу sprosi.psihologa@gmail.com або за тел. (057) 73–98–356.