Вступникам ХНУВС 2024 року!
header photo

З 01 листопада 2023 року відкрито портал osvita.np.gov.ua для подання Анкети кандидата на навчання у заклади вищої освіти зі специфічними умовами навчання, що здійснюють підготовку поліцейських.

До уваги майбутніх вступників!
header photo

21 лютого 2024 року о 14.00 для майбутніх абітурієнтів, а також усіх охочих відбудеться онлайн-зустріч із представниками ХНУВС щодо особливостей вступу і навчання у Харківському національному університеті внутрішніх справ у 2024 році.

Весняний набір до підготовчого відділення факультету № 6
header photo

Триває набір слухачів до підготовчого відділення. Здійснюється підготовка абітурієнтів до вступу до Харківського національного університету внутрішніх справ та до інших закладів вищої освіти України.
Слухачі вивчають такі предмети:
- історію України;
- українську мову та літературу;
- математику;
- англійську мову.
Навчання здійснюється з використанням новітніх технологій за допомогою віртуальної програми управління курсами Moodle та відеоінструментів Zoom.
Початок занять 9 березня 2024 року.

Директором інституту післядипломної освіти ХНУВС призначено Ігоря Назаренка
header photo

Ректор Харківського національного університету внутрішніх справ Валерій Сокуренко представив колективу інституту післядипломної освіти університету нового директора – кандидата юридичних наук, полковника поліції Ігоря Назаренка. В органах внутрішніх справ несе службу з 1992 року, має великий досвід роботи в практичних підрозділах правоохоронних органів Харківщини, обіймав керівні посади.

Деканом факультету № 5 призначено Федора Яценка
header photo

Колективу факультету № 5 (заочного навчання працівників Національної поліції України) ректор університету Валерій Сокуренко представив нового декана. На цю посаду призначено підполковника поліції Федора Яценка.

Конституційні засади громадянського суспільства – тема бінарного заняття
header photo

Для курсантів факультету № 1 заняття з дисципліни «Конституційне право» провели адвокат, член Національної спілки журналістів України Іван Харченко та викладач кафедри конституційного і міжнародного права факультету № 4, старший лейтенант поліції Вадим Мальцев.

Профорієнтаційні заходи у Чернігівській області
header photo

Декан факультету № 3, майор поліції Геннадій Звірянський провів робочу зустріч із начальником управління кадрового забезпечення ГУНП у Чернігівській області, майором поліції Віталієм Сандулом. Під час зустрічі увагу приділили якості підготовки курсантів у Харківському національному університеті внутрішніх справ та особливостям вступної кампанії у 2024 році.

Курсанти та слухачі магістратури ХНУВС отримали нагороди за спортивні досягнення
header photo

Проректор університету, Голова правління ГО «ФСК «Універ-Динамо», полковник поліції Сергій Бортник вручив Почесні відзнаки, Подяки та Грамоти за високі здобутки та сприяння у розвитку спорту курсантам факультетів №№ 1-4, слухачам магістратури факультету № 1, які входять до збірних команд Харківського національного університету внутрішніх справ із боротьби самбо, гирьового спорту, легкої атлетики, волейболу.

Небесна Сотня: Герої не вмирають
header photo

З нагоди вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні курсанти парадного розрахунку Харківського національного університету внутрішніх справ взяли участь у покладанні квітів до пам’ятника Героям Небесної Сотні – «Дерево Свободи» у м. Вінниця.

Година пам’яті до Дня Героїв Небесної Сотні
header photo

Старша викладачка кафедри українознавства факультету № 2 ХНУВС Наталія Єльнікова провела для навчальної групи курсантів онлайн-годину пам’яті «Плине кача: пісня, що стала реквіємом». Вона зазначила, що День Героїв Небесної Сотні – це день вшанування подвигу й увічнення пам'яті учасників Революції Гідності.

Новини...

Гвардія наступу

Герої МВС: місце пошани й вдячності

Харківщина  незламна (відеопроєкт)

Курси з підготовки водіїв транспортних засобів категорії «В» для осіб з інвалідністю

Новини МВС України

Освітньо-науковий портал МВС України

Новини МОН України

Центр  психологічного здоров'я ХНУВС

Інформація про CEPOL

Спорт для вісх

Повідомити про корупцію

ОГОЛОШЕННЯ

Нові реквізити Харківського національного університету внутрішніх справ для оплати освітніх послуг та проживання у гуртожитку

splitsplitsplit

29 березня 2024 року в Харківському національному університеті внутрішніх справ відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція "Психологічні та педагогічні проблеми професійної освіти та патріотичного виховання персоналу системи МВС України" в онлайн-режимі

splitsplitsplit

15 квітня 2024 року в Харківському національному університеті внутрішніх справ відбудеться ХХV Міжнародна студентська науково-практична конференція іноземними мовами «Міжнародний досвід захисту національних інтересів країни підрозділами безпеки і оборони в умовах воєнного стану» в онлайн-режимі

splitsplitsplit

19 квітня 2024 року в Харківському національному університеті внутрішніх справ відбудеться Міжнародна науково-практична конференція "Злочинність і протидія їй в умовах війни та у повоєнній перспективі: міждисциплінарна панорама" в онлайн-режимі

splitsplitsplit

26 квітня 2024 року в Харківському національному університеті внутрішніх справ відбудеться Міжнародна науково-практична конференція "Особистість, суспільство, війна" в онлайн-режимі

splitsplitsplit

16 травня 2024 року в Кременчуцькому льотному коледжі Харківського національного університету внутрішніх справ відбудеться V Міжнародна науково-практична конференція «Авіація, промисловість, суспільство» в онлайн-режимі

splitsplitsplit

24 травня 2024 року в Харківському національному університеті внутрішніх справ відбудеться науково-практична конференція "Проблеми цивільного права та процесу" в онлайн-режимі

splitsplitsplit

31 травня 2024 року в Харківському національному університеті внутрішніх справ відбудеться IX Міжнародна науково-практична конференція "Підготовка правоохоронців в системі МВС України в умовах воєнного стану" в онлайн-режимі

splitsplitsplit

Телефон гарячої лінії

Вінницького Управління Департаменту внутрішньої безпеки

Національної поліції України

(068) 841-81-73.

splitsplitsplit

МАЙБУТНІМ ПОЛІЦЕЙСЬКИМ!

Розпочата електронна реєстрація кандидатів з числа цивільних осіб, що бажають навчатися у вищих навчальних закладах зі специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських, за кошти державного бюджету.

splitsplitsplit

Оголошення

До уваги здобувачів вищої освіти: студентів, магістрів, аспірантів ХНУВС

splitsplitsplit

Здобувачам освіти та працівникам ХНУВС!

Для отримання психологічної допомоги та підтримки рекомендовано звертатись до психологічної служби університету на електронну адресу відділення психологічного забезпечення: [email protected]. Консультації проходитимуть очно та онлайн. 

splitsplitsplit