Одним із головних принципів організації освітнього процесу у Харківському національному університеті внутрішніх справ є його практична спрямованість. Курсанти університету отримують не лише теоретичні знання під час лекційних і семінарських занять, але й опановують практичні навички, необхідні для несення служби в умовах воєнного стану. Серед таких – військово-інженерна підготовка.

Проректор університету Михайло Бурдін перевірив проходження практичних занять на тактичному полігоні, де курсанти відпрацьовують облаштування фортифікаційних споруд із навчальної дисципліни «Інженерна підготовка».

Під час заняття курсанти факультетів № 1 та № 4 навчалися облаштовувати одиночні окопи для стрільби з положення лежачи, з коліна та стоячи. Також вони відпрацьовували тактику маскування одиночних окопів підручними засобами.

Заняття з інженерної підготовки проводитимуться на постійній основі як для здобувачів вищої освіти, так і для всього особового складу університету.