Проректор університету Сергій Бортник, декани факультетів № 1 та № 4 Віталій Романюк та Микола Марчук разом із начальником відділення моніторингу відділу кадрового забезпечення Сергієм Терницьким і заступником начальника навчально-методичного відділу Сергієм Марчишиним провели організаційно-методичний інструктаж зі слухачами магістратури 2 курсу факультету № 1, які направляються для проходження стажування на посаді в територіальні підрозділи Національної поліції.

Здобувачів освіти було ознайомлено з порядком проходження стажування та вимогами щодо оформлення матеріалів стажування. Проректор Сергій Бортник наголосив на дотриманні слухачами магістратури законодавства України, нормативно-правових актів Міністерства внутрішніх справ і Національної поліції України, службової дисципліни.