За традицією, започаткованою керівництвом факультету № 2, кафедра українознавства щороку організовує та проводить екскурсії в Освітньо-культурному центрі для першокурсників Харківського національного університету внутрішніх справ.

Цього року викладачі кафедри розповіли курсантам про історію створення спеціалізованої аудиторі ім. Т. Г. Шевченка, заснованої у 2019 році.

Відбулося знайомство майбутніх правоохоронців з експозиціями: «Шевченко – душа українського народу», «Леся Українка: доля, епоха, творчість», «Іван Франко – розум і серце нашого народу», де представлені портрети Кобзаря в різних стилях і техніках виконання, вітрини з експонатами щодо фактів біографій видатних письменників, монети, купюри, поштові конверти, марки й листівки, значки, керамічні та інші вироби ужиткового мистецтва.

Як зазначає заступник декана факультету № 2 Сергій Гіренко, експозиція Освітньо-культурного центру постійно поповнюється новими цікавими експонатами.