До 25-ї річниці Дня захисту дітей в Україні працівники та курсанти факультетів № 2 та № 3 Харківського національного університету внутрішніх справ відвідали вихованців Вінницького обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей. Заклад опікується дітьми, які опинилися в складних життєвих обставинах і потребують щоденної уваги та підтримки дорослих. У центрі наразі перебуває 40 дітей віком від 3 до 18 років.

Представники університету привітали хлопців і дівчат зі святом, побажали їм міцного здоров'я, гарного настрою й передали подарунки – набори творчості, розвиваючі ігри та канцелярські приладдя. Вихованці центру також не залишили гостей без уваги: вони підготували творчі номери, які зарядили усіх гарним настроєм та позитивними емоціями.