Відділом соціально-гуманітарної роботи Харківського національного університету внутрішніх справ було організовано інструктивно-профілактичні заняття для представників постійного та перемінного особового складу вишу за участі працівників Управління патрульної поліції у Вінницькій області Департаменту патрульної поліції.

Під час проведення заходів проректор університету полковник поліції Олександр Музичук наголосив, що кожний працівник, слухач магістратури, курсант університету повинен дотримуватися Правил дорожнього руху, заходів особистої безпеки.

Представники Управління патрульної поліції у Вінницькій області Департаменту патрульної поліції – капітан поліції Ірина Проценко, начальник відділу зв’язків з громадськістю старший лейтенант поліції Олена Загорійчук і старший лейтенант поліції Володимир Герасимчук – ознайомили курсантів факультетів № 2 та № 3 зі змінами у ПДР, особливостями руху на дорозі під час складних погодних умов: ожеледиці, опадів, темряви тощо.