Науково-педагогічним складом кафедри тактичної та спеціальної фізичної підготовки Харківського національного університету внутрішніх справ разом із представниками однієї з військових частин Національної гвардії України – інструктором з тактичної підготовки головним сержантом Володимиром Зведерцем та головним сержантом взводу Григорієм Якушиним – проведено польовий вихід. У ньому взяли участь члени науково-практичних гуртків «СФП» та ТСП «ЩИТ» – курсанти 1–3 курсів факультетів №№ 2 та 3 ХНУВС за темою «Відпрацювання тактики дій підрозділу в лісистій місцевості за умови раптового вогневого контакту (вихід із засідки, створення засідки, атака, захист, рейд)».

Під час занять також відпрацьовувалися дії розрахунку безпілотних літальних апаратів (БПЛА), спрямовані на розвідку місцевості; прокладання шляху для групи; огляд найбільш небезпечних місць, місць можливих засідок, тощо; оперативний супровід групи; коригування дій підрозділу під час вогневого контакту; маскування від БПЛА та викриття замаскованого ворога силами розрахунку БПЛА.

Захід проведений у межах співпраці та обміну досвідом для вдосконалення практичної підготовки здобувачів вищої освіти в умовах дії правового режиму воєнного стану.