Актив курсантського самоврядування факультету № 2 разом із куратором, фахівцем відділу соціально-гуманітарної роботи Андрієм Прохоровим напередодні православного Великодня відвідали підшефний заклад – Центр розвитку для дітей з особливими розумовими потребами «Сонечко».

Курсанти вже не вперше у гостях центру, який допомагає дітям із синдромом Дауна. Цього разу сонячні діти разом зі своїми друзями готувалися до випікання великодніх пасок і фарбували крашанки. Час заходу промайнув швидко і був наповнений радістю і творчістю, адже всі разом співали популярні патріотичні пісні, а малеча танцювала. Таке дозвілля та спілкування дуже позитивно впливають на соціалізацію вихованців центру, додають яскравих фарб у їхнє життя. Незабаром нові зустрічі, які знову подарують усім тепло, натхнення та гарний настрій.

#Дружняпідтримка