Команда учасників Школи наукового лідерства Харківського національного університету внутрішніх справ анонсує старт власного проєкту – інтерактивного курсу «WEEKLY», що складається з серії тренінгів, спрямованих на підвищення правової обізнаності студентсько-курсантської молоді та учнів старших класів закладів загальної середньої освіти м. Вінниця.

До складу команди увійшли курсант 2 курсу факультету № 3 Руслан Салогуб і першокурсники факультету № 2 Олександр Тарабанов і Мілена Цвєткова, які отримали грант-фінансування на реалізацію власного проєкту в межах програми Upshift, що реалізовувався ГО «ВільнОсвіта» у м. Вінниця.

Перший тренінг відбудеться 21 травня з 16.30 до 18.00 год. на тему «Правова грамотність як фундамент становлення особистості».

Експертом виступить головна юристка сектору «Вінницьке бюро правничої допомоги № 1» Вінницького відділу надання безоплатної правничої допомоги Центрально-Західного управління надання безоплатної правничої допомоги Вікторія Прилуцька.

Місце проведення – «Креативний простір LEVEL 80» за адресою: м. Вінниця, вул. Магістральська, 80.