Керівництво та курсанти факультету № 2 (кримінальної поліції) Харківського національного університету внутрішніх справ вшанували пам’ять героїв і поклали квіти до пам'ятника жертвам Чорнобильської катастрофи, розташованого у Молодіжному парку м. Харкова.

Після церемонії покладання квітів декан факультету № 2 полковник поліції Костянтин Гарбузюк, маючи багаторічний досвід роботи в лавах міністерства з надзвичайних ситуацій України та неодноразово побувавши в Чорнобильській зоні м. Прип’яті, розповів курсантам деталі цієї світової трагедії. «Ми ніколи не повинні забувати тих, хто героїчно долав страшні наслідки вибуху реактора, а тільки серед харків’ян таких – понад 20 тисяч рятувальників, правоохоронців, пожежних та інших», – зазначив Костянтин Геннадійович.