Викладачі кафедри соціології і психології факультету № 6 взяли участь у ІІ Всеукраїнському міжвідомчому психологічному форумі «Забезпечення психологічної допомоги у секторі безпеки та оборони України», який проводив Державний науково-дослідний інститут МВС України. Завідувачка кафедри соціології і психології Олена Євдокімова виступила на форумі з доповіддю «Українська психологічна практика за часів війни».

Учасники заходу обговорювали: особливості запитів щодо надання психологічної допомоги в умовах війни; перспективи психологічної підтримки захисників та захисниць України; проблематику психологічного супроводу ветеранів війни та членів їхніх сімей; організацію психіатричної та психологічної допомоги звільненим з полону, учасникам бойових дій і постраждалим внаслідок збройної агресії РФ проти України у профільних закладах МВС та МОЗ України; проблемні питання функціонування психологічних реабілітаційних центрів; соціально-психологічний феномен колабораціонізму.

Під час наукового заходу проводилися професійні майстер-класи щодо застосування метафоричних карт в роботі психолога сектору безпеки і оборони України, а також особливості роботи з опитувальниками бойового стресу (ОБСБ) та скринінгу посттравматичного стресового розладу (ОС ПТСР).