Завідувач кафедри Михайло Щербаковський включив до порядку денного онлайн-засідання низку важливих актуальних питань, серед яких – проведення бінарних занять науково-педагогічними працівниками кафедри, покращення профорієнтаційної роботи, активізування публікаційної діяльності, оновлення засідань наукового гуртка та робота кураторів.
Відповідальний із профорієнтаційної роботи Дмитро Заяць ознайомив присутніх із заходами, що проводяться згідно з розробленим планом на навчальний рік.
Доцентка кафедри кандидатка психологічних наук, доцентка Світлана Лозова оголосила про початок набору студентів до наукового гуртка і запропонувала теми докладів і план на навчальний рік.
Зважаючи на необхідність забезпечення якісної освітньої діяльності, Михайло Щербаковський приділив особливу увагу важливості безперебійного навчального процесу у дистанційному форматі.