Професорки кафедри правового забезпечення підприємницької діяльності та фінансової безпеки факультету № 6 Ірина Сядриста та Аліна Чорна спільно з начальником Центру надання адміністративних послуг Борівської селищної ради Ізюмського району Харківської області, державним реєстратором Сергієм Стрільцем провели бінарне заняття на тему «Державна реєстрація юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців».

Фахівець ЦНАПу поділився власним досвідом роботи та розповів про особливості створення та проведення державної реєстрації суб’єктів господарювання. Під час зустрічі обговорили питання державної реєстрації фізичних осіб-підприємців, порядок обрання КВЕД, видів податків, особливості державної реєстрації юридичних осіб, що створюються вперше та в порядку реорганізації.