Старша викладачка кафедри правоохоронної діяльності та поліціїстики факультету № 6 Катерина Крут провела профорієнтаційну зустріч на тему вступної компанії 2024 року з керівництвом та учнями випускних класів Комунального закладу «Пісочинський ліцей Пісочинської селищної ради» Харківського району Харківської області.

Учасники зустрічі переглянули демонстраційні слайди про факультети та спеціальності, за якими здійснюється підготовка фахівців у ХНУВС, дізналися про переваги навчання у Харківському поліцейському виші, зокрема про особливості навчання на факультеті № 6. Викладачка університету роз’яснила правила вступу до університету, ознайомила з роботою підготовчого відділення, діяльністю кафедри військової підготовки. Також майбутнім абітурієнтам було продемонстровано відеоролик про університет.

По завершенні зустрічі розглянули питання необхідності отримання знань у воєнний та післявоєнний період, значення освіти та науки для кожного українця.