Для здобувачів вищої освіти, які навчаються за спеціальністю «Правоохоронна діяльність» та  «Психологія», в межах навчальної дисципліни «Психологічне забезпечення діяльності поліції» було проведено бінарне заняття у співпраці з Північно-Східним міжрегіональним територіальним управлінням АРМА (Агентство з розшуку та менеджменту активів отриманих від корупційних та інших злочинів). Заняття провели в. о. начальника управління Юрій Мозговий та викладачі кафедри соціології та психології факультету № 6 – доцентка кафедри кандидатка психологічних наук Яна Пономаренко та старша викладачка Наталія Ткаченко.

Під час заходу студенти дізналися про практичні аспекти діяльності АРМА, про особливості взаємодії Нацагентства з правоохоронними органами у кримінальних провадженнях, про реалізацію державної політики у сфері виявлення, розшуку та управління активами, а також про психологічний супровід, вимоги до кандидатів і специфіку роботи.