Для студентів факультету № 6 проведено гостьову лекцію на тему «Особливий режим кримінального провадження в умовах воєнного стану (ст.615 КПК України) та безпосереднє застосування в умовах воєнного стану», лектором якої виступила старша слідча Харківського районного управління поліції № 1 ГУНП в Харківській області капітан поліції Катерина Хмелівська.
Учасники обговорили норми статті 615 Кримінального процесуального кодексу України, яка регулює особливий режим кримінального провадження в умовах воєнного стану. Цю статтю можна поділити на дві групи. До першої належать норми, які пов’язані з воєнним станом та застосовуються без будь-яких додаткових умов, а до другої – ті, що пов’язані з воєнним станом і застосовуються за наявності додаткових умов.
Захід відбувся за підтримки декана факультету № 6 Оксани Брусакової.