Головний судовий експерт сектору почеркознавчих досліджень, технічного дослідження документів та обліку відділу криміналістичних видів досліджень Харківського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України Кристина Дікевич та доцент кафедри кримінального процесу, криміналістики та експертології факультету № 6 кандидат психологічних наук, доцент Світлана Лозова провели бінарне заняття із дисципліни «Судова експертологія». Тема – «Поняття спеціальних знань та обізнаної особи».

Працівниця НДЕКЦ розповіла студентам про підготовку та призначення технічної експертизи документів, її завдання, об’єкти, що надаються на дослідження, питання, які вирішуються. Також було розглянуто особливості підготовки та проведення судової почеркознавчої експертизи. Доповідь головного судового експерта зацікавила студентів і викликала багато запитань особливо щодо надання зразків на почеркознавче дослідження, додаткової та повторної експертизи, специфіки експертної роботи.