Заступник декана факультету № 6 Костянтин Свердлін і завідувачка підготовчого відділення Оксана Малютіна відвідали Харківський ліцей № 122 Харківської міської ради, де провели зустріч із директоркою ліцею Наталією Чесноковою. Вони ознайомили з історією Харківського національного університету внутрішніх справ, розповіли про факультети та спеціальності, за якими здійснюється підготовка фахівців. Особливу увагу приділили підготовчому відділенню, яке готує майбутніх вступників до складання НМТ, алгоритму дій абітурієнтів під час підготовки до вступу.

По завершенні зустрічі представники університету запросили учнів старших класів до профорієнтаційних онлайн-зустрічей з керівництвом факультету, а також уклали угоду про подальшу співпрацю з керівництвом ліцею.