Заступник декана факультету № 6 ХНУВС Костянтин Свердлін і завідувачка підготовчого відділення Оксана Малютіна взяли участь у відкритті класу безпеки у Харківському ліцеї № 128 Харківської міської ради. Користуючись нагодою, вони ознайомили з історією Харківського національного університету внутрішніх справ, розповіли про факультети та спеціальності, за якими здійснюється підготовка фахівців. Особливу увагу приділили підготовчому відділенню, яке готує майбутніх вступників до складання НМТ, а також алгоритму дій абітурієнтів під час підготовки до вступу.

Представники університету провели зустріч із директоркою ліцею Оленою Тахтауровою та уклали угоду про подальшу співпрацю, а також запросили ліцеїстів до профорієнтаційних онлайн-зустрічей з керівництвом факультету.