За сприяння управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради декан факультету № 6 Оксана Брусакова та її заступник Костянтин Свердлін провели онлайн-зустріч на тему вступної кампанії 2024 року з керівництвом та учнями випускних класів низки закладів загальної середньої освіти Харкова: Харківські ліцеї №№ 1, 4, 5, 9, 16, 17, 36, 37, 52, 55, 62, 100, 107, 133, 134, 158, 166, 170, 162 та Харківська гімназія № 165 Харківської міської ради.

Учасникам зустрічі представили демонстраційні слайди про факультети та спеціальності, за якими здійснюється підготовка фахівців у ХНУВС, розповіли про переваги навчання у Харківському поліцейському виші, зокрема про особливості навчання на факультеті № 6. Вони також роз’яснили правила вступу до університету, ознайомили з роботою підготовчого відділення, діяльністю кафедри військової підготовки. Було продемонстровано відеоролик про університет.

Під час зустрічі також розглядалися питання необхідності отримання знань у воєнний та післявоєнний період, значення освіти та науки для кожного українця. Учні ставили багато запитань, зокрема й таких, чи важко здобувати освіту в онлайн-режимі.