Відбувся захист матеріалів виробничої практики слухачами магістратури, які навчаються на другому курсі факультету № 6 ХНУВС за освітньо-професійною програмою «Фінанси, банківська справа та страхування».

Виробнича практика здобувачів вищої освіти є обов’язковим компонентом освітньо-професійної програми підготовки фахівців другого (магістерського) рівня вищої освіти. Під час проходження практики студенти ознайомилися з організацією та діяльністю бази практики, роботою її структурних підрозділів, з документами фінансової звітності, з порядком здійснення розрахунково-касових операцій тощо.

Для захисту матеріалів практики було призначено комісію, до складу якої увійшли представники кафедри правового забезпечення підприємницької діяльності та фінансової безпеки факультету № 6 – завідувачка кафедри Ольга Гетманець, професорка кафедри Юлія Кириченко та доцентка кафедри Вікторія Фурса.