Відбулася зустріч кураторки – старшої викладачки кафедри правоохоронної діяльності та поліціїстики ХНУВС кандидатки юридичних наук Катерини Крут зі студентами навчальної групи факультету № 6, під час якої розглянули питання життєдіяльності, навчальної та волонтерської активності, участі у наукових конкурсах, науково-практичних конференціях та інших заходах університету. Вона запросила студентів приєднатися до благодійного та волонтерського руху, який активно зростає та розвивається. Допомогти тим, хто цього потребує сьогодні, можна в один клік – відправивши посильну суму на рахунок відповідної організації. Проте не завжди такої допомоги достатньо – часто потрібні конкретні дії: доставка продуктів та одягу, допомога медикам, організація обідів для безпритульних, догляд за хворими та багато іншого. Це громадсько-корисна діяльність, до якої необхідно активно долучатися.

Окремо студентів було ознайомлено з основами організації допомоги населенню у надзвичайних ситуаціях, заходам особистої безпеки, виконанні програми практики та правил поведінки при її проходженні, а також обговорили безпечну поведінку в соціальних мережах і мережі Інтернет.