Професор кафедри конституційного і міжнародного права факультету № 4 Андрій Войціховський провів зустріч із учнями 11 класу Стрийського ліцею № 7 Стрийської міської ради Львівської області. Він розповів випускникам ліцею про особливості вступної кампанії до Харківського поліцейського вишу, про переваги освітнього процесу – професійну компетентність науково-педагогічного складу, сучасну матеріально-технічну базу, покращення умов проживання в гуртожитках, про престиж майбутньої професії, соціальний захист і працевлаштування після закінчення університету. З адміністрацією ліцею були обговорені питання співпраці у проведенні серед учнів ліцею спільних інформаційно-роз’яснювальних заходів правничого і виховного характеру.