Професорка кафедри соціології і психології факультету № 6 Ірина Нечитайло разом із старшою викладачкою цієї ж кафедри Надією Чепелєвою взяли участь у загальних батьківських зборах випускників, їхніх батьків та керівництва Харківського ліцею № 119. Під час заходу представниці поліцейського вишу ознайомили присутніх із історією університету та особливостями вступної кампанії 2024 року.

Ліцеїстів цікавили факультети та спеціальності, за якими здійснюється освітній процес, умови навчання та побуту, робота підготовчого відділення та кафедра військової підготовки, перспективи працевлаштування. Окремо обговорили необхідність отримання знань у воєнний та післявоєнний період, значення освіти і науки для кожного українця, переваги навчання в університеті та правила вступу до вишу.

Учасники онлайн-зустрічі отримали контакти приймальної комісії університету для більш докладної інформації про університет.