Доцентка кафедри цивільного права та процесу факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ кандидатка юридичних наук Ольга Мороз відвідала Маловисківську гімназію № 3 імені Григорія Перебийноса Маловисківської міської ради Кіровоградської області. Вона зустрілася з директоркою закладу Аліною Самченко та ознайомила з особливостями вступної кампанії 2024 року, термінами та умовами вступу до закладу вищої освіти. Викладачка розповіла про особливості та переваги навчання на факультеті № 6, ознайомила з діяльністю підготовчого відділення, де проходить підготовка майбутніх вступників до складання НМТ, запросила старшокласників до профорієнтаційних онлайн-зустрічей, які проводить керівництво факультету.