Науково-педагогічний склад кафедри цивільного права та процесу факультету № 6 ХНУВС провів зустріч з учнями випускних класів низки закладів загальної середньої освіти за темою «Вступ до Харківського національного університету внутрішніх справ у 2024 році». До онлайн-заходу підключилися 105 локацій, які представляли: Яремчанський ліцей № 1 Яремчанської міської ради Івано-Франківської області; комунальний заклад «Маловисківський ліцей ім. Г.М. Перебийноса» Маловисківської міської ради Кіровоградської області; Жидачівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 3 ім. Омеляна  Партицького Жидачівської міської ради; Первомайський ліцей «Ерудит» Первомайської міської ради Миколаївської області; Харківський автомобільно-дорожній фаховий коледж; ліцей «Перспектива» м. Світловодськ; комунальний заклад «Ліцей №4 "Обрій" Світловодської міської ради»; Харківський ліцей № 97.

Заступник декана факультету № 6 Костянтин Свердлін розповів учасникам заходу про умови вступу до факультету № 6, завідувач кафедри професор Юрій Жорнокуй – про освітню та наукову роботу, яка проводиться безпосередньо на кафедрі. Професор кафедри Володимир Кройтор ознайомив майбутніх вступників із професією юриста та згадав відомих у державі випускників, якими пишається університет. Професор кафедри Олександр Кухарєв  акцентував увагу на можливостях та пріоритетах навчання на факультеті № 6. Доцентка кафедри Тетяна Кириченко презентувала у слайдах факультет № 6 та розповіла про досягнення Харківського національного університету внутрішніх справ. Від доцентки кафедри Елли Твердохліб майбутні вступники дізналися про роботу Юридичної клініки, де студенти-консультанти надають правову допомогу громадянам на безоплатній основі.