За сприяння управління освіти адміністрації Немишлянського району Харківської міської ради декан факультету № 6 Оксана  Брусакова та її заступник Костянтин Свердлін провели онлайн-зустріч на тему вступної кампанії 2024 року з керівництвом та учнями випускних класів низки закладів загальної середньої освіти Немишлянського району м. Харкова. Учасникам зустрічі були представлені демонстраційні слайди про факультети та спеціальності, за якими здійснюється підготовка фахівців у ХНУВС, учні дізналися про переваги навчання у Харківському поліцейському виші, зокрема про особливості освітнього процесу на факультеті № 6. Їм роз’яснили правила вступу до закладу вищої освіти, ознайомили з роботою підготовчого відділення, діяльністю кафедри військової підготовки. Після перегляду відеоролика про університет, учні ставили багато запитань, на які отримали вичерпні відповіді.