Відбулася профорієнтаційна зустріч із старшокласниками, яку провели декан факультету Оксана Брусакова, заступник декана Костянтин Свердлін, завідувачка кафедри правоохоронної діяльності та поліціїстики Ірина Панова, професорки Світлана Попова та Олена Синявська. У заході взяли участь понад 90 учнів, яким було роз’яснено особливості навчання у Харківському національному університеті внутрішніх справ, зокрема на факультеті № 6. Представники поліцейського вишу також надали рекомендації щодо підготовки до вступу на навчання. На всі запитання старшокласники отримали вичерпні відповіді.

У зустрічі взяли участь старшокласники та класні керівники закладів загальної середньої освіти Харківської області: Красноградський ліцей № 3, Сахновщинські ліцеї № 1 та № 2, Наталинський, Шевченківський, Огіївський, Гришівський, Новоолександрівський, Лигівський, Багаточернещинський ліцеї, Володимирівська, Новочернещинська, Дубовогрядська, Олійниківська гімназії Красноградського району Харківської області. Також міста Харкова: санаторна школа № 13, спеціалізовані школи І-ІІІ ступенів № 18, № 108, № 87 ЗОШ І-ІІІ ступенів № 126, № 57, № 67, № 126 ім. П.Д. Говоруненка, гімназії № 86, № 152, ліцеї № 69, № 47, № 82, Пісочинський ліцей.

Захід організовано кафедрою правоохоронної діяльності та поліціїстики за ініціативи декана факультету № 6 Оксани Брусакової.