Студент 1 курсу факультету № 6 ХНУВС Назарій Опалько за сприянням кафедри криміналістики, судової експертології та домедичної підготовки Харківського національного університету внутрішніх справ провів профорієнтаційну зустріч у Кам'яне-Случанську гімназію Вирівської сільської ради Сарненського району Рівненської області.

Представник університету розповів про переваги отримання вищої освіти у Харківському національному університеті внутрішніх справ. Проінформував щодо форм навчання, спеціальностей, за якими готують фахівців у ХНУВС, про можливості реалізуватися у науковій, творчій і спортивній діяльності, ознайомив із перспективами подальшого працевлаштування. Він також роз’яснив алгоритм дій вступу в університет, а також особливості заповнення анкети кандидата на навчання на порталі osvita.np.gov.ua.