Заступник декана факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ Костянтин Свердлін за участі очільниці управління освіти адміністрації Новобаварського району Харківської міської ради Олени Світличної провів зустріч із майбутніми випускниками та їх батьками закладів загальної середньої освіти №№ 28, 39, 54, 65, 93,153, 162 Харківської міської ради.

Присутнім розповіли про факультети та спеціальності, за якими здійснюється підготовка фахівців, ознайомили із перевагами та особливостями навчання на факультеті № 6, роз’яснили правила вступу до університету та надали інформацію щодо роботи підготовчого відділення і діяльності кафедри військової підготовки.

Зустріч, в якій взяли участь майже 80 школярів, провели у сучасно облаштованому бомбосховищі одного із закладів освіти Новобаварського району.